Romantické víkendové pobyty

O nás

Existuje mnoho internetových stránek schromažďující užitečné typy, jak trávit dovolenou. Bohužel v dnešní hektické době mnoho z nás nemá čas na plnohodnotnou dovolenou po dobu několika týdnů. Jen tak tak vyšetříme trochu času na prodloužený víkend. No a s kým jiným trávit vzácný volný čas, než s někým nejbližším...

Dovolujeme si Vám nabídnout seznam Víkendů pro dva. Tento systém slouží pouze jako katalog, v detailu každé nabídky naleznete vyjma podrobnějších informací i odkaz na provozovatele daného "víkendu", se kterým se již můžete domluvit konkrétně.

V případě, že nabízíte Víkend pro dva, bez obav vložte svoji nabídku do systému - zdarma. Získáte tak možnost, že Váš zájezd v záplavě ostatních nebude přehlídnut.

Věříme, že budete s našimi nabídkami spokojeni. Uvítáme náměty a připomínky na e-mailu info zavináč vikendyprodva.cz.

nahoru

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek