Romantické víkendové pobyty

O nás

Existuje mnoho internetových stránek schromažďující užitečné typy, jak trávit dovolenou. Bohužel v dnešní hektické době mnoho z nás nemá čas na plnohodnotnou dovolenou po dobu několika týdnů. Jen tak tak vyšetříme trochu času na prodloužený víkend. No a s kým jiným trávit vzácný volný čas, než s někým nejbližším...

Dovolujeme si Vám nabídnout seznam Víkendů pro dva. Tento systém slouží pouze jako katalog, v detailu každé nabídky naleznete vyjma podrobnějších informací i odkaz na provozovatele daného "víkendu", se kterým se již můžete domluvit konkrétně.

V případě, že nabízíte Víkend pro dva, bez obav vložte svoji nabídku do systému - zdarma. Získáte tak možnost, že Váš zájezd v záplavě ostatních nebude přehlídnut.

Věříme, že budete s našimi nabídkami spokojeni. Uvítáme náměty a připomínky na e-mailu info zavináč vikendyprodva.cz.

nahoru

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek