Romantické víkendové pobyty

Reklama

Dovolujeme si Vám nabídnout několik možností reklamy, vyjma níže uvedených je možná i individuální domluva (např. v případě netradičních reklamních formátů). Při zájmu o libovolnou reklamu nás prosím kontaktujte (odkaz Kontakt). Nabízíme tyto možnosti:


nahoru

TOP reklama

Nabízíme unikátní reklamní pozici v horní části každé stránky. Vyjma klasického leader bordu (obrázek o rozměru 750x100px - gif, jpg, flash, png...) nabízíme možnost i unikátní xml reklamy pro Váš eshop, bazar, katalog.... Mezi výhody tohoto formátu reklamy patří:

  • * netradiční vzhled odolný vůči "reklamní slepotě"
  • * v podstatě neomezený počet reklam (ať již obrázků, nebo zboží)
  • * libovolný formát, velikost (max výška do 150px), obr, flash, ajax, html...
  • * možnost libovolné aktualizace pomocí xml souboru
  • * zobrazení na všech stránkách, náhodný výběr
  • * zajištěna unikátnost pozice

- cena: 1.500,- Kč/měs (1 měsíc) (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)
- cena: 1.000,- Kč/měs (2 a více měsíců) (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)

nahoru

Banner 468x60

Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty

Jedná se o klasický banner o rozměrech 468x60px umístěný v horní viditelné části každé stránky. Povolené formáty - gif, jpg, html, flash.

- cena: 750,- Kč/měs (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)
- cena: 500,- Kč/měs (mohou rotovat max 3 bannery různých inzerentů)

nahoru

Square 125x125

Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty

Nabízíme možnost čtvercového baneru o rozměrech 125x125px umístěný v dolní části každé stránky pod navigačními odkazy. Povolené formáty - gif, jpg, html, flash. Maximální počet banerů je omezen na 3 (zobrazují se všechny v pořadí daném datem spuštění reklamní kampaně).

- cena: 300,- Kč/měs (garantovaná pozice/zobrazení)

nahoru

PR článek

Nabízíme možnost zobrazení Vašeho PR článku v patičce našeho portálu. Tento druh reklamy má výhodu nejen z hlediska tzv. "SEO", kdy odkazy jsou umístěny v kontextu, ale i z důvodu, že tato reklama není blokována pomocí software, který zajišťuje nezobrazování reklamy. Maximální počet článků je omezen na 3 (zobrazují se všechny v patičce v náhodném pořadí). Každému článku je věnována zároveň samostatná stránka (kliknout na odkaz "celý článek" nebo na nadpis PR článku).

- cena: 500,- Kč/měs (garantovaná pozice/zobrazení)

(Pozn.: počet aktuálně volných pozic: 1)

nahoru

Výměna odkazů ZDARMA

Víkendy pro dva.cz

<a href="http://www.vikendyprodva.cz/" title="Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty">Víkendy pro dva.cz</a>

Nabízíme výměnu odkazů, Váš odkaz zveřejníme na stránce Naši partneři. Máte-li o vzájemnou spolupráci zájem, zašlete nám prosím potřebné údaje a na svých stránkách zveřejněte odkaz náš (výše). Preferujeme především tématické internetové stránky.

- cena: zdarma (výměna odkazů)

nahoru

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek