Romantické víkendové pobyty

Reklama

Dovolujeme si Vám nabídnout několik možností reklamy, vyjma níže uvedených je možná i individuální domluva (např. v případě netradičních reklamních formátů). Při zájmu o libovolnou reklamu nás prosím kontaktujte (odkaz Kontakt). Nabízíme tyto možnosti:


nahoru

TOP reklama

Nabízíme unikátní reklamní pozici v horní části každé stránky. Vyjma klasického leader bordu (obrázek o rozměru 750x100px - gif, jpg, flash, png...) nabízíme možnost i unikátní xml reklamy pro Váš eshop, bazar, katalog.... Mezi výhody tohoto formátu reklamy patří:

  • * netradiční vzhled odolný vůči "reklamní slepotě"
  • * v podstatě neomezený počet reklam (ať již obrázků, nebo zboží)
  • * libovolný formát, velikost (max výška do 150px), obr, flash, ajax, html...
  • * možnost libovolné aktualizace pomocí xml souboru
  • * zobrazení na všech stránkách, náhodný výběr
  • * zajištěna unikátnost pozice

- cena: 1.500,- Kč/měs (1 měsíc) (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)
- cena: 1.000,- Kč/měs (2 a více měsíců) (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)

nahoru

Banner 468x60

Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty

Jedná se o klasický banner o rozměrech 468x60px umístěný v horní viditelné části každé stránky. Povolené formáty - gif, jpg, html, flash.

- cena: 750,- Kč/měs (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)
- cena: 500,- Kč/měs (mohou rotovat max 3 bannery různých inzerentů)

nahoru

Square 125x125

Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty

Nabízíme možnost čtvercového baneru o rozměrech 125x125px umístěný v dolní části každé stránky pod navigačními odkazy. Povolené formáty - gif, jpg, html, flash. Maximální počet banerů je omezen na 3 (zobrazují se všechny v pořadí daném datem spuštění reklamní kampaně).

- cena: 300,- Kč/měs (garantovaná pozice/zobrazení)

nahoru

PR článek

Nabízíme možnost zobrazení Vašeho PR článku v patičce našeho portálu. Tento druh reklamy má výhodu nejen z hlediska tzv. "SEO", kdy odkazy jsou umístěny v kontextu, ale i z důvodu, že tato reklama není blokována pomocí software, který zajišťuje nezobrazování reklamy. Maximální počet článků je omezen na 3 (zobrazují se všechny v patičce v náhodném pořadí). Každému článku je věnována zároveň samostatná stránka (kliknout na odkaz "celý článek" nebo na nadpis PR článku).

- cena: 500,- Kč/měs (garantovaná pozice/zobrazení)

(Pozn.: počet aktuálně volných pozic: 1)

nahoru

Výměna odkazů ZDARMA

Víkendy pro dva.cz

<a href="http://www.vikendyprodva.cz/" title="Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty">Víkendy pro dva.cz</a>

Nabízíme výměnu odkazů, Váš odkaz zveřejníme na stránce Naši partneři. Máte-li o vzájemnou spolupráci zájem, zašlete nám prosím potřebné údaje a na svých stránkách zveřejněte odkaz náš (výše). Preferujeme především tématické internetové stránky.

- cena: zdarma (výměna odkazů)

nahoru

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek