Romantické víkendové pobyty

Reklama

Dovolujeme si Vám nabídnout několik možností reklamy, vyjma níže uvedených je možná i individuální domluva (např. v případě netradičních reklamních formátů). Při zájmu o libovolnou reklamu nás prosím kontaktujte (odkaz Kontakt). Nabízíme tyto možnosti:


nahoru

TOP reklama

Nabízíme unikátní reklamní pozici v horní části každé stránky. Vyjma klasického leader bordu (obrázek o rozměru 750x100px - gif, jpg, flash, png...) nabízíme možnost i unikátní xml reklamy pro Váš eshop, bazar, katalog.... Mezi výhody tohoto formátu reklamy patří:

  • * netradiční vzhled odolný vůči "reklamní slepotě"
  • * v podstatě neomezený počet reklam (ať již obrázků, nebo zboží)
  • * libovolný formát, velikost (max výška do 150px), obr, flash, ajax, html...
  • * možnost libovolné aktualizace pomocí xml souboru
  • * zobrazení na všech stránkách, náhodný výběr
  • * zajištěna unikátnost pozice

- cena: 1.500,- Kč/měs (1 měsíc) (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)
- cena: 1.000,- Kč/měs (2 a více měsíců) (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)

nahoru

Banner 468x60

Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty

Jedná se o klasický banner o rozměrech 468x60px umístěný v horní viditelné části každé stránky. Povolené formáty - gif, jpg, html, flash.

- cena: 750,- Kč/měs (pouze 1 unikátní inzerent, neomezeně bannerů)
- cena: 500,- Kč/měs (mohou rotovat max 3 bannery různých inzerentů)

nahoru

Square 125x125

Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty

Nabízíme možnost čtvercového baneru o rozměrech 125x125px umístěný v dolní části každé stránky pod navigačními odkazy. Povolené formáty - gif, jpg, html, flash. Maximální počet banerů je omezen na 3 (zobrazují se všechny v pořadí daném datem spuštění reklamní kampaně).

- cena: 300,- Kč/měs (garantovaná pozice/zobrazení)

nahoru

PR článek

Nabízíme možnost zobrazení Vašeho PR článku v patičce našeho portálu. Tento druh reklamy má výhodu nejen z hlediska tzv. "SEO", kdy odkazy jsou umístěny v kontextu, ale i z důvodu, že tato reklama není blokována pomocí software, který zajišťuje nezobrazování reklamy. Maximální počet článků je omezen na 3 (zobrazují se všechny v patičce v náhodném pořadí). Každému článku je věnována zároveň samostatná stránka (kliknout na odkaz "celý článek" nebo na nadpis PR článku).

- cena: 500,- Kč/měs (garantovaná pozice/zobrazení)

(Pozn.: počet aktuálně volných pozic: 1)

nahoru

Výměna odkazů ZDARMA

Víkendy pro dva.cz

<a href="http://www.vikendyprodva.cz/" title="Víkendy pro dva.cz - romantické víkendové pobyty">Víkendy pro dva.cz</a>

Nabízíme výměnu odkazů, Váš odkaz zveřejníme na stránce Naši partneři. Máte-li o vzájemnou spolupráci zájem, zašlete nám prosím potřebné údaje a na svých stránkách zveřejněte odkaz náš (výše). Preferujeme především tématické internetové stránky.

- cena: zdarma (výměna odkazů)

nahoru

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek