Romantické víkendové pobyty

Podmínky

Tyto podmínky upravují veškeré vztahy mezi uživatelem a provozovatelem tohoto systému (dále jen služba).

nahoru

  1. Zodpovědnost za veškeré dodané texty, odkazy, obrázky a jiný obsah nese uživatel služby.
  2. Zakázán je jakýkoliv obsah, který porušuje platné zákony ČR. Jsou zakázány odkazy na stránky porušující autorský zákon, např. nelegální software či hudbu či šíří nesnášenlivost či podněcuje k zločinnosti, rasismu. Dále je zakázán erotický obsah či odkazy na erotické stránky, urážlivý či nemorální obsah, či takové užívání služby, které je v rozporu se zaměřením služby.
  3. Provozovatel systému se zavazuje, že využívání služeb nabídek je zdarma, vyjma nadstavbových služeb jako je nastavení TOP nabídek a využívání Reklamy atp.
  4. Provozovatel systému si vyhrazuje právo smazat libovolný obsah či uživatele, a to i bez předchozího upozornění.
  5. Provozovatel systému si vyhrazuje právo editovat znění a nadpis libovolného nabídky (inzerátu) a to i bez předchozího upozornění. Provozovatel prohlašuje, že tohoto pravidla bude využíváno především k opravě gramatických chyb, vizuální úpravě inzerátu, doplnění grafiky ap.
  6. Provozovatel systému nezaručuje stoprocentní funkčnost ani bezchybnost kódu. Uživatel souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoli škody vzniklé užíváním systému.
  7. Provozovatel systému si vyhrazuje právo kdykoli změnit jakoukoli součást systému, či úpravu těchto pravidel bez nutnosti upozornění uživatelů.
  8. Provozovatel systému je oprávněn zobrazovat uživatelům libovolnou reklamu.
  9. Provozovatel systému se zavazuje k ochraně veškerých soukromých údajů uživatelů.

nahoru

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek