Romantické víkendové pobyty

Podmínky

Tyto podmínky upravují veškeré vztahy mezi uživatelem a provozovatelem tohoto systému (dále jen služba).

nahoru

  1. Zodpovědnost za veškeré dodané texty, odkazy, obrázky a jiný obsah nese uživatel služby.
  2. Zakázán je jakýkoliv obsah, který porušuje platné zákony ČR. Jsou zakázány odkazy na stránky porušující autorský zákon, např. nelegální software či hudbu či šíří nesnášenlivost či podněcuje k zločinnosti, rasismu. Dále je zakázán erotický obsah či odkazy na erotické stránky, urážlivý či nemorální obsah, či takové užívání služby, které je v rozporu se zaměřením služby.
  3. Provozovatel systému se zavazuje, že využívání služeb nabídek je zdarma, vyjma nadstavbových služeb jako je nastavení TOP nabídek a využívání Reklamy atp.
  4. Provozovatel systému si vyhrazuje právo smazat libovolný obsah či uživatele, a to i bez předchozího upozornění.
  5. Provozovatel systému si vyhrazuje právo editovat znění a nadpis libovolného nabídky (inzerátu) a to i bez předchozího upozornění. Provozovatel prohlašuje, že tohoto pravidla bude využíváno především k opravě gramatických chyb, vizuální úpravě inzerátu, doplnění grafiky ap.
  6. Provozovatel systému nezaručuje stoprocentní funkčnost ani bezchybnost kódu. Uživatel souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoli škody vzniklé užíváním systému.
  7. Provozovatel systému si vyhrazuje právo kdykoli změnit jakoukoli součást systému, či úpravu těchto pravidel bez nutnosti upozornění uživatelů.
  8. Provozovatel systému je oprávněn zobrazovat uživatelům libovolnou reklamu.
  9. Provozovatel systému se zavazuje k ochraně veškerých soukromých údajů uživatelů.

nahoru

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek