Romantické víkendové pobyty

Nápověda

Naše nápověda je stručná. Věříme, že většina funkcí je intuitivní. Přesto, bude-li něco nejasné a odpověď nenaleznete v této nápovědě, dejte nám prosím vědět a text rádi doplníme.

nahoru
nahoru

Vyhledávání

Vyhledávání funguje jako filtr nabídek, kde bude hledáno zadané slovo do vyhledávácího formuláře. Prohledává se nadpis, krátký text i text v detailu inzerátu. Defaultní řazení je dle počtu výskytu hledaného slova. Filtr je stále aktivní i v případě přepínání kategorií (kategorie, cena, lokality). Pokud chcete filtr vypnout, je nutné kliknou na formulářové tlačítko "NEhledat" nebo na odkaz "konec hledání". Vyhledávání bude také vynulováno v případě kliknutí na jinou část webu, například na informační stránky, atd.

nahoru

Nová nabídka

Kliknutím na "Vložit novou nabídku" v levém horním rohu hlavičky se zobrazí formulář, kde povinné údaje k vyplnění jsou označeny červenou hvězdičkou. Nabídku je možné vytvořit pouze se souhlasem s Podmínkami. Po úspěšném vložení nabídky Vám na zadaný e-mail přijde potvrzení s editačním heslem (možno využít i pro případné odtstranění).

nahoru

Editace nabídky

Každou nabídku je možno editovat se znalostí konkrétního hesla k danému nabídce (zasláno automaticky na e-mail při vytváření nabídky). K editaci se dostanete kliknutím na "editace" v detailu nabídky (klikněte na název nabídky). Zobrazí se formulář, kde povinné údaje k vyplnění jsou označeny červenou hvězdičkou. V případě, že neznáte editační heslo, je možné si nechat zaslat nové kliknutím na odkaz "Zapomenuté heslo" (v průvodním textu editace nabídky).

nahoru

Odstranění nabídky

Každou nabídku je možno odstranit se znalostí konkrétního hesla k danému nabídce (zasláno automaticky na e-mail při vytváření nabídky). K editaci se dostanete kliknutím na "odstranit" v detailu nabídky (klikněte na název nabídky). V případě, že neznáte editační heslo, je možné si nechat zaslat nové kliknutím na odkaz "Zapomenuté heslo" (v průvodním textu odstranění nabídky).

nahoru

Zapomenuté heslo

V případě, že neznáte editační heslo k dané nabídce, je možné si nechat zaslat nové kliknutím na odkaz "Zapomenuté heslo" (v průvodním textu editace nebo odstranění nabídky). Pro zaslání nového hesla zadejte stejný e-mail, jako při tvorbě nabídky.

nahoru

Tisk nabídky

Každou nabídku je možno vytisknout (ikonka tiskárny v patičce náhledu nabídky).

nahoru

Informovat o nabídce přítele

V případě, že Vás zaujala konkrétní nabídka, a myslíte, že by zaujal i Vašeho známého/známou, můžete mu/jí zaslat informační email s odkazem na detail vybraného nabídky (ikonka dvou postaviček v patičce náhledu nabídky). Odkaz na nabídku bude do e-mailu přidán automaticky. Povinné údaje k vyplnění jsou označeny ve formuláři červenou hvězdičkou.

nahoru

Kontakt

V případě připomínek či dotazů napište na e-mail info zavináč vikendyprodva.cz.

nahoru

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek