Romantické víkendové pobyty

Nápověda

Naše nápověda je stručná. Věříme, že většina funkcí je intuitivní. Přesto, bude-li něco nejasné a odpověď nenaleznete v této nápovědě, dejte nám prosím vědět a text rádi doplníme.

nahoru
nahoru

Vyhledávání

Vyhledávání funguje jako filtr nabídek, kde bude hledáno zadané slovo do vyhledávácího formuláře. Prohledává se nadpis, krátký text i text v detailu inzerátu. Defaultní řazení je dle počtu výskytu hledaného slova. Filtr je stále aktivní i v případě přepínání kategorií (kategorie, cena, lokality). Pokud chcete filtr vypnout, je nutné kliknou na formulářové tlačítko "NEhledat" nebo na odkaz "konec hledání". Vyhledávání bude také vynulováno v případě kliknutí na jinou část webu, například na informační stránky, atd.

nahoru

Nová nabídka

Kliknutím na "Vložit novou nabídku" v levém horním rohu hlavičky se zobrazí formulář, kde povinné údaje k vyplnění jsou označeny červenou hvězdičkou. Nabídku je možné vytvořit pouze se souhlasem s Podmínkami. Po úspěšném vložení nabídky Vám na zadaný e-mail přijde potvrzení s editačním heslem (možno využít i pro případné odtstranění).

nahoru

Editace nabídky

Každou nabídku je možno editovat se znalostí konkrétního hesla k danému nabídce (zasláno automaticky na e-mail při vytváření nabídky). K editaci se dostanete kliknutím na "editace" v detailu nabídky (klikněte na název nabídky). Zobrazí se formulář, kde povinné údaje k vyplnění jsou označeny červenou hvězdičkou. V případě, že neznáte editační heslo, je možné si nechat zaslat nové kliknutím na odkaz "Zapomenuté heslo" (v průvodním textu editace nabídky).

nahoru

Odstranění nabídky

Každou nabídku je možno odstranit se znalostí konkrétního hesla k danému nabídce (zasláno automaticky na e-mail při vytváření nabídky). K editaci se dostanete kliknutím na "odstranit" v detailu nabídky (klikněte na název nabídky). V případě, že neznáte editační heslo, je možné si nechat zaslat nové kliknutím na odkaz "Zapomenuté heslo" (v průvodním textu odstranění nabídky).

nahoru

Zapomenuté heslo

V případě, že neznáte editační heslo k dané nabídce, je možné si nechat zaslat nové kliknutím na odkaz "Zapomenuté heslo" (v průvodním textu editace nebo odstranění nabídky). Pro zaslání nového hesla zadejte stejný e-mail, jako při tvorbě nabídky.

nahoru

Tisk nabídky

Každou nabídku je možno vytisknout (ikonka tiskárny v patičce náhledu nabídky).

nahoru

Informovat o nabídce přítele

V případě, že Vás zaujala konkrétní nabídka, a myslíte, že by zaujal i Vašeho známého/známou, můžete mu/jí zaslat informační email s odkazem na detail vybraného nabídky (ikonka dvou postaviček v patičce náhledu nabídky). Odkaz na nabídku bude do e-mailu přidán automaticky. Povinné údaje k vyplnění jsou označeny ve formuláři červenou hvězdičkou.

nahoru

Kontakt

V případě připomínek či dotazů napište na e-mail info zavináč vikendyprodva.cz.

nahoru

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek