5 040,- Wellness víkend pro dva

Wellness víkend pro dva Luxusní wellness víkend pro dva osvěží Vaše tělo i mysl. Dopřejte si opravdovou relaxaci. Hoďte starosti za hlavu a navštivte krásné historické město a poznejte metropoli piva.

kategorie: jídlo, pití, památky, relax, wellness lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva

Čtyřhvězdičkový wellness hotel se nachází v samém centru Plzně, pouhých několik kroků od plzeňského historického náměstí. V těchto místech kdysi protékala voda, která dala této části starého místa neoficiální název „plzeňské Benátky“. Nikoli náhodou zde také kdysi stávaly městské lázně.

Luxusní wellness centrum se stane oázou Vašeho odpočinku. Wellnes centrum je zasazené do originálního interiéru historické budovy. Design interiéru byl pečlivě vytvářen a vybaven relaxačními doplňky tak, abyste se zde cítili opravdu příjemně a uvolněně a slovo „wellness“ došlo i ve Vašem případě svého naplnění. Soukromý pronájem wellness centra Vám zaručí naprosté a nerušené soukromí po celou dobu relaxace.

Zážitek obsahuje:
Wellness pobyt pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu:
• 2 noci v pokoji First class
• 2 x bohatá snídaně formou švédských stolů
• 1 x soukromý pronájem wellness zóny, whirlpool i sauna na 1 hodinu se sektem.
• 1 x částečná masáž pro oba (30 min.)

Trvání:
Víkend -2 noci.

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:
Plzeň

Cena:
5 040,- Kč s DPH

jméno: esennce.cz
email: esennceesennce.cz
telefon: +420 724 815 847
url: http://www.esennce.cz