Víkend pro dva v Českém ráji

detail nabídky: #105 (zpět)
tip
Víkend pro dva v Českém ráji
Víkend pro dva v Českém ráji. Pouze hodinu autem od Prahy. Dopřejte si relaxaci a nechte se okouzlit harmonickou krajinou a skalními městy Českého ráje.Čekají Vás výlety do okolí, procházky a především odpočinek v podobě masáží, soukromé whirlpool a sauny. Víkendový pobyt zahrnuje ubytování, polopenzi, relaxaci a při příjezdu i láhev sektu na přivítanou.

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , romantika
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek obsahuje:
Pobyt pro dvě osoby:
• Láhev sektu na přivítanou
• Pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní
• Polopenze
• Privátní sauna a whirlpool pro oba na 1 hod.
• Slavnostní večeře pro dva při svíčkách
Hosté mohou dále využívat venkovní bazén, plážový volejbal, hernu (fotbálek, kulečník, šipky).

Trvání:
Víkend: 2 noci.

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:
Samota poblíž obce Železnice (mezi Jičínem a Lomnicí nad Popelkou).

Cena:
4 884,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend pro dva v Českém ráji-1 Víkend pro dva v Českém ráji-2 Víkend pro dva v Českém ráji-3 Víkend pro dva v Českém ráji-4 Víkend pro dva v Českém ráji-5 Víkend pro dva v Českém ráji-6 Víkend pro dva v Českém ráji-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek