Víkend pro dva v Českém ráji

detail nabídky: #105 (zpět)
tip
Víkend pro dva v Českém ráji
Víkend pro dva v Českém ráji. Pouze hodinu autem od Prahy. Dopřejte si relaxaci a nechte se okouzlit harmonickou krajinou a skalními městy Českého ráje.Čekají Vás výlety do okolí, procházky a především odpočinek v podobě masáží, soukromé whirlpool a sauny. Víkendový pobyt zahrnuje ubytování, polopenzi, relaxaci a při příjezdu i láhev sektu na přivítanou.

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , romantika
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek obsahuje:
Pobyt pro dvě osoby:
• Láhev sektu na přivítanou
• Pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní
• Polopenze
• Privátní sauna a whirlpool pro oba na 1 hod.
• Slavnostní večeře pro dva při svíčkách
Hosté mohou dále využívat venkovní bazén, plážový volejbal, hernu (fotbálek, kulečník, šipky).

Trvání:
Víkend: 2 noci.

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:
Samota poblíž obce Železnice (mezi Jičínem a Lomnicí nad Popelkou).

Cena:
4 884,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend pro dva v Českém ráji-1 Víkend pro dva v Českém ráji-2 Víkend pro dva v Českém ráji-3 Víkend pro dva v Českém ráji-4 Víkend pro dva v Českém ráji-5 Víkend pro dva v Českém ráji-6 Víkend pro dva v Českém ráji-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek