Víkend v Jeseníkách pro dva

detail nabídky: #107 (zpět)
Víkend v Jeseníkách pro dva
V létě kola a turistika, v zimě lyže a po celý rok nádherná příroda. Vydejte se do Jeseníků a objevte krásy těchto nedotčených hor. Kromě nádherné přírody Vás čeká ubytování apartmánového typu a láhev sektu na přivítanou.

podrobné informace...


kategorie: cyklistika , hory , příroda , relax
Datum aktualizace: 27.02.2012
lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek obsahuje:
Víkendový pobyt pro dvě osoby:
• Ubytování na dvě noci (apartmá s kuchyňkou)
• Láhev sektu Bohemia na přivítanou
• 1x cyklomapa nebo skimapa
• 2x Red Bull

Trvání:
3 dny – 2 noci.
Možno zůstat ubytován až do nedělního večera. Můžete tedy i neděli využít pro celodenní výlet nebo relaxaci. Na cestu domů se můžete vydat až v neděli večer.

Lokalita:
Jeseníky, obec Karlovice.

Sezóna:
Celoročně. Mimo období Vánoc a Silvestra (22.12. až 2.1.).

Další informace:
Možno také s dětmi (cena ubytování za 2 noci je 700,- Kč za dítě).

Doporučujeme:
Jako ideální zakončení aktivního dne doporučejeme návštěvu nedalekých lázní Karlova Studánka - bazén s termánlní vodou, masáže, uhličité koupele.

Cena:
2 500,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend v Jeseníkách pro dva-1 Víkend v Jeseníkách pro dva-2 Víkend v Jeseníkách pro dva-3 Víkend v Jeseníkách pro dva-4 Víkend v Jeseníkách pro dva-5 Víkend v Jeseníkách pro dva-6 Víkend v Jeseníkách pro dva-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek