Víkend v Jeseníkách pro dva

detail nabídky: #107 (zpět)
Víkend v Jeseníkách pro dva
V létě kola a turistika, v zimě lyže a po celý rok nádherná příroda. Vydejte se do Jeseníků a objevte krásy těchto nedotčených hor. Kromě nádherné přírody Vás čeká ubytování apartmánového typu a láhev sektu na přivítanou.

podrobné informace...


kategorie: cyklistika , hory , příroda , relax
Datum aktualizace: 27.02.2012
lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek obsahuje:
Víkendový pobyt pro dvě osoby:
• Ubytování na dvě noci (apartmá s kuchyňkou)
• Láhev sektu Bohemia na přivítanou
• 1x cyklomapa nebo skimapa
• 2x Red Bull

Trvání:
3 dny – 2 noci.
Možno zůstat ubytován až do nedělního večera. Můžete tedy i neděli využít pro celodenní výlet nebo relaxaci. Na cestu domů se můžete vydat až v neděli večer.

Lokalita:
Jeseníky, obec Karlovice.

Sezóna:
Celoročně. Mimo období Vánoc a Silvestra (22.12. až 2.1.).

Další informace:
Možno také s dětmi (cena ubytování za 2 noci je 700,- Kč za dítě).

Doporučujeme:
Jako ideální zakončení aktivního dne doporučejeme návštěvu nedalekých lázní Karlova Studánka - bazén s termánlní vodou, masáže, uhličité koupele.

Cena:
2 500,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend v Jeseníkách pro dva-1 Víkend v Jeseníkách pro dva-2 Víkend v Jeseníkách pro dva-3 Víkend v Jeseníkách pro dva-4 Víkend v Jeseníkách pro dva-5 Víkend v Jeseníkách pro dva-6 Víkend v Jeseníkách pro dva-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek