Víkend s golfem ve dvou

detail nabídky: #108 (zpět)
tip
Víkend s golfem ve dvou
Chcete se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport? Vyrazte na víkend do Poděbrad a spojte pobyt v lázeňském městečku s výukou golfu

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , sport
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Čeká Vás profesionální trenér, který Vám vysvětlí základy tohoto sportu a pod jehož dohledem budete absolvovat Váš první trénink. Ubytováni budete v nově zrekonstruovaném luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází přímo u lázeňského parku a kolonády.

Zážitek obsahuje:
Pobyt pro dvě osoby (není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv):
• 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní ve čtyřhvězdičkovém hotelu
Výuku golfu pro dva:
• Golf demo – ukázka a vysvětlení golfové hry (švih, chipping, putting, pitching)
• Vyzkoušení si hry pod dohledem trenéra (švih, chipping, putting, pitching)
• Balíček zahrnuje služby profesionálního trenéra, zapůjčení kompletní výbavy, půjčení tréninkových míčků, vstup na golfové tréninkové plochy a veškerý servis)
• Malý golfový dárek na památku

Trvání:
3 dny – 2 noci.
Výuka golfu 3 hodiny. Po ukončení tréninku mohou klienti v areálu ještě neomezenou dobu zůstat zdarma a v případě zájmu si dále trénovat (doplácí se pouze za půjčení tréninkových míčků).

Sezóna:
Celoročně. V zimním období a pro případ deště jsou k dispozici krytá tréninková stanoviště.

Lokalita:
Poděbrady.

Tip:
Na místě je možno dokoupit lázeňské procedury (masáže a koupele) v moderním balneo centru, které se nachází přímo v budově Vašeho hotelu.

Cena:
8 712,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend s golfem ve dvou-1 Víkend s golfem ve dvou-2 Víkend s golfem ve dvou-3 Víkend s golfem ve dvou-4 Víkend s golfem ve dvou-5

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek