Romantická noc v srdci Prahy ve dvou

detail nabídky: #109 (zpět)
tip
Romantická noc v srdci Prahy ve dvou
Prožijte nádherný zážitek přímo v srdci Prahy. Luxusní restaurace a vyjmečný apartmán uprostřed parku přímo u Malé Strany a Pražského hradu čeká na Vás. Dopřejte své lásce tento luxusní zážitek uprostřed Petřínského parku s překrásným výhledem na krásy staré Prahy. Nádherná lokalita, kde si naplno vychutnáte kouzelnou atmosféru historického centra Prahy. Romantická vyhlídka na Staré město, siluetu Pražského hradu a zákruty Vltavy proplétající se Prahou.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Romantickou noc prožijete v luxusním apartmá s nádhernou postelí s nebesy. Apartmá je zařízeno historickým nábytkem, nabízející romantické ubytování se vším komfortem dnešní doby. Apartmá jsou vybavena vlastní koupelnou a toaletou, TV se satelitním příjmem, minibarem, rádio s CD systémem, trezorem a telefonem s přímou volbou a přístupem na internet.

Večer si vychutnáte svou romantickou večeři v restauraci vyhlášené svou prvotřídní kuchyní a nádhernými výhledy. Zážitek obsahuje také květinu pro dámu a láhev sektu na přivítanou.

Zážitek obsahuje:
• Romantické ubytování pro 2 osoby se snídaní
• láhev sektu na přivítanou
• květina pro dámu
• romantická večeře pro dva (do limitu 800,- Kč)

Počet osob:
2

Trvání:
1 noc

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:
Praha

Tip:
Máte zájem o víkendový pobyt na 2 noci? Cena činí 9.960,- Kč.
Pokud si budete přát zakoupit víkendový pobyt, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Cena:
6 348,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantická noc v srdci Prahy ve dvou-1 Romantická noc v srdci Prahy ve dvou-2 Romantická noc v srdci Prahy ve dvou-3 Romantická noc v srdci Prahy ve dvou-4 Romantická noc v srdci Prahy ve dvou-5 Romantická noc v srdci Prahy ve dvou-6 Romantická noc v srdci Prahy ve dvou-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek