Romantický víkend Praha

detail nabídky: #110 (zpět)
tip
Romantický víkend Praha
Romantický víkend na zámku přímo v Praze. Dopřejte si jedinečný víkend v našem hlavním městě. Čeká na Vás luxusní ubytování v nově zrekonstruovaném romantickém hotelu. Po příjezdu budete uvedeni do Vašeho nádherného pokoje, s květinou a sektem na přivítanou. Ráno Vám bude servírovaná snídaně přímo na pokoj. Poté můžete vyrazit na prohlídku Prahy. Do centra Vás odveze hotelová limuzína a až budete nasyceni krásami hlavního města, opět Vás limuzína vyzvedne a vrátíte se do hotelu. Součástí hotelového komplexu je také golfový areál s jedinečným drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Vaše gurmánská přání splní tým vedený profesionální rukou zkušeného šéfkuchaře Ondřeje Slaniny, známým protagonistou populární kulinářské show "Kluci v akci".

Zážitek obsahuje:
Pobyt pro dvě osoby:
• 2 noci ve čtyřhvězdičkovém zámeckém pokoji Junior Suite
(není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv)
• Welcome drink
• Bohatou snídani servírovanou přímo na pokoji
• Transfer hotelovou limuzínou do Pařížské ulice v centru Prahy a zpět do hotelu
• 1x tříchodové menu pro dvě osoby s láhví českého vína dle vašeho výběru
• Květiny, ovocný košík a láhev sektu na pokoji

Sezóna:
Celoročně.

Trvání:
2 noci.

Lokalita:
Praha

Bonus:
Zájemci o golf mají volný vstup na zámecký golfový aqua driving + 2x 100 míčů

Další informace:
Možnost dokoupit lekci golfové výuky nebo rybaření na zámeckém rybníku.

Cena:
10 332,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend Praha-1 Romantický víkend Praha-2 Romantický víkend Praha-3 Romantický víkend Praha-4 Romantický víkend Praha-5 Romantický víkend Praha-6 Romantický víkend Praha-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek