Romance na Chateau Mcely ve dvou

detail nabídky: #113 (zpět)
tip
Romance na Chateau Mcely ve dvou
Dopřejte své princezně romantickou noc na luxusním zámku, bývalém sídle šlechtické rodiny Thurn-Taxisů, kde si budete připadat jako v pohádce.Staňte se alespoň na pár okamžiků "zámeckou paní a pánem" a prožijte romantickou noc snů. Romantické chvíle na zámku Mcely mají kouzlo v každém ročním období.Můžete prožít letní romanci či se nechat okouzlit nádherou podzimní přírody a mnohobarevného anglického parku nebo strávit chvíle uprostřed zimního království.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Chateau Mcely, nekonečně vzdálen všednosti, stojí skryt v anglickém parku uprostřed legendami opředeného Svatojiřského lesa. V těsné blízkosti je Jabkenická obora, kterou stejně jako celý kraj miloval Bedřich Smetana.

Po příjezdu do zámeckého areálu budete uvedeni do svého luxusního apartmá, kde již budou květiny pro dámu. Na přivítanou si vychutnáte bylinný nápoj připravený z bylinek Svatojířského lesa. Večer Vás čeká romantická večeře při svíčkách. Po večeři se můžete projít pod hvězdnou oblohou zámeckým parkem nebo využít dalších nabídek, která jsou k dispozici v hotelu. A pak se už určitě budete těšit do svého nádherného, luxusního apartmá.

Druhý den začnete vynikající snídaní a po procházce nádhernou přírodou nebo po krátkém výletě do okolí se už určitě budete těšit na piknik v trávě v anglickém parku. V zimních měsících nebo při nepřízni počasí Vám bude místo pikniku servírován oběd v nádherném prostředí Talířového sálu.

Zážitek obsahuje:
■Bylinný nápoj na uvítanou připravený z místních bylinek ze Svatojiřského lesa
■Květiny a sekt na pokoji
■Jednu noc v apartmá Deluxe se snídaní
■Romantickou tříchodovou večeři při svíčkách
■Piknik v trávě v anglickém parku nebo dvouchodový lehký oběd (dle počasí)

Trvání:
1 noc

Počet osob:
Balíček je určen pro dvě osoby.

Sezóna:
Celoročně

Lokalita:
Střední Čechy

Cena:
13 740,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romance na Chateau Mcely ve dvou-1 Romance na Chateau Mcely ve dvou-2 Romance na Chateau Mcely ve dvou-3 Romance na Chateau Mcely ve dvou-4 Romance na Chateau Mcely ve dvou-5 Romance na Chateau Mcely ve dvou-6 Romance na Chateau Mcely ve dvou-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek