Víkend s Porsche Boxster

detail nabídky: #115 (zpět)
tip
Víkend s Porsche Boxster
Otočte startovacím klíčkem, probuďte dokonalý stroj k životu a vyražte na jízdu snů napříč republikou. Ubytování zajištěno. Vůz si necháte přistavit například v sobotu po obědě (14.00) a můžete vyrazit na cestu napříč naší vlastí. Pokud bude pěkné počasí, stáhnete střechu a užijete si cestu v otevřeném voze.

podrobné informace...


kategorie: akce , cestování , relax
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

V Jeseníkách na Vás čeká ubytování a ráno vyrazíte na cestu zpět. Samozřejmě jinou trasou, aby zážitek byl dokonalý. Vůz předáte zpět v neděli, např. ve 14.00.

Porsche Boxster, otevřený, dvousedadlový a extrémně agilní sportovní vůz. Boxster získává svoji sílu doslova ze svého středu. Z lehkého a přitom výkonného šestiválce umístěného uprostřed. Přesně tak, jak se sluší na správný roadster. Záleží jen na Vás. A na tom, zda si chcete užívat sportovní jízdu se zataženou nebo otevřenou střechou.

Zážitek obsahuje:
• Přistavení vozu s plnou nádrží kdekoliv v Praze.
• Prohlídka a seznámení se s tímto luxusním vozidlem.
• Pronájem vozu Porsche Boxster na 24 hodin.
Čas pronájmu začíná běžet až po prohlídce a seznámení se s vozidlem a řízením.
• Ubytování na jednu noc dle balíčku "Víkend v Jeseníkách"

Počet účastníků:
Určeno pro 2 osoby (řidič a spolujezdec).

Bonus:
Bezplatné, bezpečené parkování Vašeho vozidla v našich garážích po celou dobu pronájmu Porsche Boxster (vítané zejména mimopražskými zákazníky, kteří si mohou u nás ponechat svůj vůz pod 24 hodinovým bezpečnostním dohledem zcela zdarma).

Lokality a ceny přistavení:
Cena za přistavení vozu v Praze = zdarma.
Cena za přistavení vozu v Brně = 1600 Kč.
Cena za přistavení vozu v Ostravě = 2600 Kč.
Další lokality dle individuální kalkulace.

Cena:
14 616,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend s Porsche Boxster-1 Víkend s Porsche Boxster-2 Víkend s Porsche Boxster-3 Víkend s Porsche Boxster-4 Víkend s Porsche Boxster-5

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek