Noc v Martinickém paláci pro dva

detail nabídky: #116 (zpět)
tip
Noc v Martinickém paláci pro dva
Renesanční palác na Hradčanském náměstí. Luxusní lokalita v sousedství Pražského Hradu. Zveme Vás k prožití nezapomenutelné romantické noci v ložnicích šlechticů.Palác postavený v 16. století, skvost renesanční architektury v historickém centru hlavního města, pokoje s atmosférou šlechtického života. Jedná se výjimečný zážitek, který je k dispozici pouze zákazníkům agentury Esennce

podrobné informace...


kategorie: památky , relax , romantika
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek obsahuje:
Pobyt v paláci pro dvě osoby:
• Ubytování na jednu noc v apartmánu se dvěma ložnicemi a koupelnou
• Romantické pokojové aranžmá zahrnuje láhev sektu s jahodami a vázanou kytici z růží
• Pětichodový love dinner při svíčkách a láhev vína přímo v jednom z palácových salónků
• Snídani na pokoji

Sezóna:
Celoročně

Trvání:
1 noc

Lokalita:
Martinický palác, Hradčanské náměstí, Praha 1

Další informace:
Martinický palác je výjimečný svou historií, v ložnicích, které Vám budou k dispozici žil Jaroslav Bořita z Martinic, místodržící Pražského Hradu. Palác se také nachází v těsné blízkosti Hradu. Jeho prostory budete mít jen a jen pro sebe. Pokoje jsou vybaveny renesančním nábytkem a mají neopakovatelnou atmosféru. Pro hosty je k dispozici parkování na zahradě paláce.

Cena:
23 820,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Noc v Martinickém paláci pro dva-1 Noc v Martinickém paláci pro dva-2 Noc v Martinickém paláci pro dva-3 Noc v Martinickém paláci pro dva-4 Noc v Martinickém paláci pro dva-5 Noc v Martinickém paláci pro dva-6 Noc v Martinickém paláci pro dva-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek