Noc v Martinickém paláci pro dva

detail nabídky: #116 (zpět)
tip
Noc v Martinickém paláci pro dva
Renesanční palác na Hradčanském náměstí. Luxusní lokalita v sousedství Pražského Hradu. Zveme Vás k prožití nezapomenutelné romantické noci v ložnicích šlechticů.Palác postavený v 16. století, skvost renesanční architektury v historickém centru hlavního města, pokoje s atmosférou šlechtického života. Jedná se výjimečný zážitek, který je k dispozici pouze zákazníkům agentury Esennce

podrobné informace...


kategorie: památky , relax , romantika
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek obsahuje:
Pobyt v paláci pro dvě osoby:
• Ubytování na jednu noc v apartmánu se dvěma ložnicemi a koupelnou
• Romantické pokojové aranžmá zahrnuje láhev sektu s jahodami a vázanou kytici z růží
• Pětichodový love dinner při svíčkách a láhev vína přímo v jednom z palácových salónků
• Snídani na pokoji

Sezóna:
Celoročně

Trvání:
1 noc

Lokalita:
Martinický palác, Hradčanské náměstí, Praha 1

Další informace:
Martinický palác je výjimečný svou historií, v ložnicích, které Vám budou k dispozici žil Jaroslav Bořita z Martinic, místodržící Pražského Hradu. Palác se také nachází v těsné blízkosti Hradu. Jeho prostory budete mít jen a jen pro sebe. Pokoje jsou vybaveny renesančním nábytkem a mají neopakovatelnou atmosféru. Pro hosty je k dispozici parkování na zahradě paláce.

Cena:
23 820,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Noc v Martinickém paláci pro dva-1 Noc v Martinickém paláci pro dva-2 Noc v Martinickém paláci pro dva-3 Noc v Martinickém paláci pro dva-4 Noc v Martinickém paláci pro dva-5 Noc v Martinickém paláci pro dva-6 Noc v Martinickém paláci pro dva-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek