Víkendový pobyt pro seniory

detail nabídky: #127 (zpět)
tip
Víkendový pobyt pro seniory
Zlatarybka.cz:Přijeďte strávit víkend do příjemného hotelu, kde přímo pod okny pokoje pomalu teče slepé rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavý lužní les. Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám a relaxaci. Můžete také navštívit vinný sklep, který je součástí hotelového komplexu.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek Víkendový pobyt pro seniory obsahuje

-2x ubytování v dvoulůžkovém pokoji (moderně řešená koupelna, TV + SAT, telefon, vysoušeč vlasů, internetové připojení, minibar)
-2x snídaně
-2x večeře
-2x dezert a šálek čaje nebo kávy
-2x sklenka vína k jídlu
-1x vstupenka do akvária Malawi
-1x plavba po zámecké Dyji

Ubytování:
Hotel My Hotel*** Lednice na Moravě

Předpoklady:
Vnoučata do 12-ti let - ubytování zdarma.

Sezóna:
Celoročně

Doba trvání:
3 dny

Počet osob:
2

Cena:
5 180 Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkendový pobyt pro seniory-1 Víkendový pobyt pro seniory-2 Víkendový pobyt pro seniory-3 Víkendový pobyt pro seniory-4 Víkendový pobyt pro seniory-5 Víkendový pobyt pro seniory-6 Víkendový pobyt pro seniory-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek