Relaxace v srdci Krkonoš ve dvou

detail nabídky: #134 (zpět)
tip
Relaxace v srdci Krkonoš ve dvou
Zlatarybka.cz:Nechte se celý víkend hýčkat v příjemných a útulných prostorách horského hotelu.

podrobné informace...


kategorie: hory , příroda , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Severní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek Relaxace v srdci Krkonoš obsahuje
-ubytování se snídaní na 2 noci (snídaně formou bohatého švédského stolu), pokoje jsou vybaveny telefonem, TV se sat. programy, rádiem s CD přehrávačem
-parkování u hotelu
-welcome drink
-bezplatný vstup do relaxačního centra (3 druhy saun - bylinková, lacinium a klasická finská), vířivka, bazén s masážními tryskami, vodní clonou a protiproudem

Alternativa pro ženy:

-1x pěstící a zkrášlující koupel KLEOPATRA (koupel s přísadou vonných olejů z divoké růže nebo pomerančových květů a syrovátky z alpského mléka, kterou si oblíbila i Kleopatra)
-1x masáž s aroma oleji, 55 min
-1x kosmetická 20 minutová masáž

Alternativa pro muže:

-1x rašelinová koupel (uvolnění svalů a kloubů, podporuje regeneraci a hojení)
nebo
-1x kyslíková koupel (perličkový efekt, prokrvení)
-1x klasická celková masáž, 55 min
-1x částečná masáž zad, 20 min

Ubytování:
Špindlerův Mlýn

Sezóna:
Celoročně

Doba trvání:
3 dny

Počet osob:
2

Cena:
6 320 Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Relaxace v srdci Krkonoš ve dvou-1 Relaxace v srdci Krkonoš ve dvou-2 Relaxace v srdci Krkonoš ve dvou-3 Relaxace v srdci Krkonoš ve dvou-4

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek