Víkendový pobyt plný lahodné čokolády

detail nabídky: #14 (zpět)
Víkendový pobyt plný lahodné čokolády
DenD.cz nabízí luxusní víkend pro dva plný lahodné chuti a vůně čokolády. A to nejenom jako pohlazení chuťových pohárků, ale například i čokoládové masáže, které Vás krásně uvolní a zklidní. Okolí hotelu přímo vybízí k romantickým procházkám, či jízdám na koni - příroda vyčarovala nádherné scenérie lesnatých hřebenů s výhledem na Prahu na soutoku Vltavy a Berounku.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 31.05.2009
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Zamilovaná dvojice bude ubytovaná v prostorném a komfortně vybaveném apartmánu s oddělenou ložnící v nedávno zrekonstruovaném 4* hotelu. Během pobytu bude připravena pro každého z páru hodinová čokoládová masáž (která lze nahradit jiným typem masáže - např. thajskou či lávovými kameny). Ovšem čokoládová masáž uvolní a zklidní celé Vaše tělo a krásnou vůni čokolády budete cítit celý den. a mezitím bude na pokoj připraveno čokoládové fondue... Večere bude připravena šéfkuchařem s praxí ve špičkových francouzských restauracích, samozřejmostí je láhev vína či šampaňského. Vaše chuťové buňky budou nadšeny! Pojeďte na romantický výlet provoněný čokoládou!

Ostatní

Přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti je možnost bohatých relaxačních procedur, ze sportovních aktivit je možný tenis, jízda na koni, cyklistika (půjčovna kol a motorových tříkolek). V blízkém okolí je možno využít golfové hřiště, minigolf, bazén, aerobic, bowling, fitcentrum, solárium, posilovnu či rybník k rybolovu.

cena: 12.999,- Kč

Pozn.: Čokoládový romantický víkend je možné uskutečnit i v průběhu týdne.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkendový pobyt plný lahodné čokolády-1 Víkendový pobyt plný lahodné čokolády-2 Víkendový pobyt plný lahodné čokolády-3 Víkendový pobyt plný lahodné čokolády-4

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek