Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem

detail nabídky: #15 (zpět)
Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem
DenD.cz připravil romantický víkend pro dva v nádherné přírodě Českého ráje spojené s vyhlídkovým letem, při kterém oceníte malebnou krajinu jednoho z nejkrásnějších regionů v České republice. Samozřejmostí je i možnost odpočinku v sauně či mnoho výletů na půjčených horských kolech. Množství cyklostezek k tomu přímo vybízí. Užijte si vlastní ráj na zemi v Českém ráji!

podrobné informace...


kategorie: akce , památky , příroda , relax , romantika , sport
Datum aktualizace: 31.05.2009
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Je nemožné za pouhé dva víkendové dny poznat vše, co Český ráj nabízí a proto hlavní lákadlo tohoto víkendu je ve vyhlídkovém letu nad nejznámějšími hrady a zámky v Českém Ráji (Skalní město, Valečov, Valdštejn, Turnov, Trosky, Kost...), jistě bude nádherné počasí, které bude přímo vybízet k netradičním fotografiím z letecké perspektivy. Český ráj je vyjma množství historických památek přímo protkán velmi hustou sítí cyklostezek, jeden den Vám půjčíme horská kola, aby jste toho stihli navštívit co nejvíce. A po té námaze Vás bude čekat romantická večeře při svíčkách.

Ostatní

Přímo v hotelu je sauna a půjčovna horských kol, zástavka cyklobusů, které jezdí po celém Českém ráji je ihned před hotelem, koupání je možné v oblibené blízké zatopené pískovně. Nadšení rybáři jistě uvítají možnost ulovit svoji životní rybu v nekterém z rybníků a na své si i příjdou milovníci jízd na koni. V zimě jsou k dispozici nedaleké běžkařské tratě.

cena: 8.999,- K4

Pozn.: Pobyt v Českém ráji lze uskutečnit i v průběhu týdne či na delší dobu než standardní víkend. Domácí mazlíčkové jsou v hotelu vítáni.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem-1 Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem-2 Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem-3 Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem-4

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek