Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem

detail nabídky: #15 (zpět)
Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem
DenD.cz připravil romantický víkend pro dva v nádherné přírodě Českého ráje spojené s vyhlídkovým letem, při kterém oceníte malebnou krajinu jednoho z nejkrásnějších regionů v České republice. Samozřejmostí je i možnost odpočinku v sauně či mnoho výletů na půjčených horských kolech. Množství cyklostezek k tomu přímo vybízí. Užijte si vlastní ráj na zemi v Českém ráji!

podrobné informace...


kategorie: akce , památky , příroda , relax , romantika , sport
Datum aktualizace: 31.05.2009
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Je nemožné za pouhé dva víkendové dny poznat vše, co Český ráj nabízí a proto hlavní lákadlo tohoto víkendu je ve vyhlídkovém letu nad nejznámějšími hrady a zámky v Českém Ráji (Skalní město, Valečov, Valdštejn, Turnov, Trosky, Kost...), jistě bude nádherné počasí, které bude přímo vybízet k netradičním fotografiím z letecké perspektivy. Český ráj je vyjma množství historických památek přímo protkán velmi hustou sítí cyklostezek, jeden den Vám půjčíme horská kola, aby jste toho stihli navštívit co nejvíce. A po té námaze Vás bude čekat romantická večeře při svíčkách.

Ostatní

Přímo v hotelu je sauna a půjčovna horských kol, zástavka cyklobusů, které jezdí po celém Českém ráji je ihned před hotelem, koupání je možné v oblibené blízké zatopené pískovně. Nadšení rybáři jistě uvítají možnost ulovit svoji životní rybu v nekterém z rybníků a na své si i příjdou milovníci jízd na koni. V zimě jsou k dispozici nedaleké běžkařské tratě.

cena: 8.999,- K4

Pozn.: Pobyt v Českém ráji lze uskutečnit i v průběhu týdne či na delší dobu než standardní víkend. Domácí mazlíčkové jsou v hotelu vítáni.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem-1 Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem-2 Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem-3 Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem-4

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek