8 999,- Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem

Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem DenD.cz připravil romantický víkend pro dva v nádherné přírodě Českého ráje spojené s vyhlídkovým letem, při kterém oceníte malebnou krajinu jednoho z nejkrásnějších regionů v České republice. Samozřejmostí je i možnost odpočinku v sauně či mnoho výletů na půjčených horských kolech. Množství cyklostezek k tomu přímo vybízí. Užijte si vlastní ráj na zemi v Českém ráji!

kategorie: akce, památky, příroda, relax, romantika, sport lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem

Program

Je nemožné za pouhé dva víkendové dny poznat vše, co Český ráj nabízí a proto hlavní lákadlo tohoto víkendu je ve vyhlídkovém letu nad nejznámějšími hrady a zámky v Českém Ráji (Skalní město, Valečov, Valdštejn, Turnov, Trosky, Kost...), jistě bude nádherné počasí, které bude přímo vybízet k netradičním fotografiím z letecké perspektivy. Český ráj je vyjma množství historických památek přímo protkán velmi hustou sítí cyklostezek, jeden den Vám půjčíme horská kola, aby jste toho stihli navštívit co nejvíce. A po té námaze Vás bude čekat romantická večeře při svíčkách.

Ostatní

Přímo v hotelu je sauna a půjčovna horských kol, zástavka cyklobusů, které jezdí po celém Českém ráji je ihned před hotelem, koupání je možné v oblibené blízké zatopené pískovně. Nadšení rybáři jistě uvítají možnost ulovit svoji životní rybu v nekterém z rybníků a na své si i příjdou milovníci jízd na koni. V zimě jsou k dispozici nedaleké běžkařské tratě.

cena: 8.999,- K4

Pozn.: Pobyt v Českém ráji lze uskutečnit i v průběhu týdne či na delší dobu než standardní víkend. Domácí mazlíčkové jsou v hotelu vítáni.