Valentýnské políbení v Hotelu TOMMY

detail nabídky: #157 (zpět)
Valentýnské  políbení v Hotelu TOMMY
Pro všechny, kteří nemohou svátek zamilovaných trávit v tom pravém termínu, jsme připravili pobytový balíček Valentýnské políbení v Hotelu TOMMY. Láskou provoněnou atmosféru u nás můžete prožívat v průběhu celého února, a to bez ohledu na termín, protože lásku můžete vyjádřit kdykoliv – obzvláště v Hotelu TOMMY!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 27.02.2012
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Při objednávce valentýnského pobytu do 31. 1. 2012 obdržíte slevu ve výši 1.000,- Kč. Cena pobytu tak bude činit 4.990,- Kč pro 2 osoby.

Pobyt pro 2 osoby zahrnuje:

- luxusní ubytování na dvě noci s bohatou snídaní
- kytička pro partnerku
- sladké překvapení na pokoji
- valentýnská kartička – „Valentýnka“
- romantická večeře při svíčkách ve dvou – menu o 4 chodech
- 1x finská sauna (60 min.) nebo infra kabina (25 min.)
- romantický wellness pana „Amora“ - relaxace v bazénu a vířivé vaně whirlpool pod „hvězdným nebem“, láhev sektu, romantická atmosféra při svíčkách ve dvou (30 min.)
nebo
ROYAL wellness… aneb zcela soukromé královské dýchánky ve dvou – aromatická koupel lásky ve vaně s hydromasáží, finská sauna, láhev sektu, sýrové políbení, župany, romantická atmosféra při svíčkách (120 min., procedura v soukromé zóně hotelového wellness centra) – tato varianta je s příplatkem 1.250,- Kč
- 15% sleva na módní hodinky Axcent, Jet Set a Hello Kitty (prodej přímo na hotelu)
- parkování na hlídaném parkovišti
- BONUS: možnost ubytování třetí noc zdarma se snídaní

Ubytování:

Hotel Tommy Náchod je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Je umístěn v centru malebné příměstské části Náchoda - Babí. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí komplexní ojedinělé služby spojené s ubytováním, stravováním, relaxací a odpočinkem. V regionu známém jako Kladské pomezí naleznete při cestách za poznáním mnoho historických památek, přírodních krás a kulturních zajímavostí. Vaši cestu do pohádkové a turisticky zajímavé oblasti přivítá atmosféra rodinného hotelu. Můžete zde prožít romantický pobyt spojený s návštěvou kraje literátů, dějinných událostí a něžné poezie.

Příroda a okolí:

- Náchod (cca 2,5km)
- Nové město nad Metují (cca 10 km)
- Adršpašské skalní město (cca 30 km)
- Česká Skalice (cca 10km)
- Vodní přehrada Rozkoš (cca 10 km)
- Broumov (cca 30 km)
- Orlické hory (od 10 km do 30 km)
- ZOO Dvůr Králové nad Labem (cca 30km)...

Cena:
5.990,-Kč pro 2 osoby (11. – 13.2. 2011)

kontaktní údaje...

jméno: recepce Hotel Tommy
email: infohotel-tommy.com
telefon: +420 491 452 452
url: http://www.hotel-tommy.com
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Valentýnské  políbení v Hotelu TOMMY-1 Valentýnské  políbení v Hotelu TOMMY-2 Valentýnské  políbení v Hotelu TOMMY-3 Valentýnské  políbení v Hotelu TOMMY-4 Valentýnské  políbení v Hotelu TOMMY-5 Valentýnské  políbení v Hotelu TOMMY-6 Valentýnské  políbení v Hotelu TOMMY-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek