Relaxační víkend pro dva v centru Prahy

detail nabídky: #16 (zpět)
Relaxační víkend pro dva v centru Prahy
VíkendovéPobyty.eu připravily víkend pro dva v centru Prahy v novém luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu vyprojektovaném ve funkcionalistickém stylu. Luxusní hotel nabízí wellnes centrum s vířivkou, saunou, whirpoolem-jacuzzi, kosmetický salon a masáže. Součástí hotelu je stylová restaurace Afrodite, pyšnící se výbornou řeckou a také středomořskou kuchyní.

podrobné informace...


kategorie: kultura , památky , relax
Datum aktualizace: 08.06.2009
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Hlavní město České republiky Praha nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství architektonických památek, kulturních akcí a to v libovolnou denní či noční dobu. Za doporučení stojí udělat si výlet na Staroměstské náměstí ke světové známému Orloji, či na Pražský hrad, Vyšehrad a mekku všech turistů: Karlův Most. Nepřeberné množství kaváren, restaurací, vináren Vám nabídne svoji náruč k odpočinku a osvěžení ať již v horkém či deštivém počasí.

Ostatní

Součástí balíčku 1 je 2x ubytování pro dvě osoby s bohatou bufetovou snídaní, láhev sektu při příjezdu a hodinový welness jen pro Vás. Ve wellnes centru k dispozici infra sauna, parní kabina, velká vířivá vana, masážní sprchy. Relaxovat můžete v odpočívárně s relaxační hudbou nebo na vyhřívaných lavicích. Případné možnosti dodatečných nabídek k balíčku jsou uvedeny níže.

cena za balíček 1: 4.800,- Kč
cena za balíček 2: 5.500,- Kč (balíček 1 + večeře v hodnotě 1.000,- Kč)
cena za balíček 3: 6.900,- Kč (balíček 2 + 2 x masáž lávovými kameny)

Pozn.: Uvedená nabídka je platná za předpokladu, že hotel disponuje volnými pokoji v požadovaném termínu.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Relaxační víkend pro dva v centru Prahy-1 Relaxační víkend pro dva v centru Prahy-2 Relaxační víkend pro dva v centru Prahy-3 Relaxační víkend pro dva v centru Prahy-4

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek