Relaxační víkend pro dva v centru Prahy

detail nabídky: #16 (zpět)
Relaxační víkend pro dva v centru Prahy
VíkendovéPobyty.eu připravily víkend pro dva v centru Prahy v novém luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu vyprojektovaném ve funkcionalistickém stylu. Luxusní hotel nabízí wellnes centrum s vířivkou, saunou, whirpoolem-jacuzzi, kosmetický salon a masáže. Součástí hotelu je stylová restaurace Afrodite, pyšnící se výbornou řeckou a také středomořskou kuchyní.

podrobné informace...


kategorie: kultura , památky , relax
Datum aktualizace: 08.06.2009
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Hlavní město České republiky Praha nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství architektonických památek, kulturních akcí a to v libovolnou denní či noční dobu. Za doporučení stojí udělat si výlet na Staroměstské náměstí ke světové známému Orloji, či na Pražský hrad, Vyšehrad a mekku všech turistů: Karlův Most. Nepřeberné množství kaváren, restaurací, vináren Vám nabídne svoji náruč k odpočinku a osvěžení ať již v horkém či deštivém počasí.

Ostatní

Součástí balíčku 1 je 2x ubytování pro dvě osoby s bohatou bufetovou snídaní, láhev sektu při příjezdu a hodinový welness jen pro Vás. Ve wellnes centru k dispozici infra sauna, parní kabina, velká vířivá vana, masážní sprchy. Relaxovat můžete v odpočívárně s relaxační hudbou nebo na vyhřívaných lavicích. Případné možnosti dodatečných nabídek k balíčku jsou uvedeny níže.

cena za balíček 1: 4.800,- Kč
cena za balíček 2: 5.500,- Kč (balíček 1 + večeře v hodnotě 1.000,- Kč)
cena za balíček 3: 6.900,- Kč (balíček 2 + 2 x masáž lávovými kameny)

Pozn.: Uvedená nabídka je platná za předpokladu, že hotel disponuje volnými pokoji v požadovaném termínu.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Relaxační víkend pro dva v centru Prahy-1 Relaxační víkend pro dva v centru Prahy-2 Relaxační víkend pro dva v centru Prahy-3 Relaxační víkend pro dva v centru Prahy-4

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek