Romatický pobyt TY a JÁ

detail nabídky: #166 (zpět)
Romatický pobyt TY a JÁ
Prožijte krásný víkend ve dvou v romantickém prostředí, kde zapomenete na čas i starosti. Nechte se hýčkat a načerpejte energii do následujících dnů.

podrobné informace...


kategorie: relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 06.01.2010
lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Prožijte krásný víkend ve dvou v romantickém prostředí, kde zapomenete na čas i starosti. Nechte se hýčkat a načerpejte tak energii do následujících dnů.

Pobyt v hotelu Reitenberger zahrnuje:

• 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
• 2x bohatá snídaně, lehký oběd a večeře formou bohatého bufetu
• ovocná mísa na pokoj při příjezdu a lahev sektu
• 2x částečná masáž s aromaolejem
• 2x perličková koupel s přísadou mořské soli
• volný vstup do wellness areálu-bazén, whirlpool, sauna, parní vonná lázeň, fitness

kontaktní údaje...

jméno: Jana Vokřínková
email: reservationsreitenberger.cz
telefon: +420 733 149 131
url: http://www.reitenberger.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Romatický pobyt TY a JÁ-1 Romatický pobyt TY a JÁ-2 Romatický pobyt TY a JÁ-3 Romatický pobyt TY a JÁ-4 Romatický pobyt TY a JÁ-5 Romatický pobyt TY a JÁ-6 Romatický pobyt TY a JÁ-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek