*** Wellness víkend v Krkonoších ***

detail nabídky: #174 (zpět)
*** Wellness víkend v Krkonoších ***
Udělejte si na sebe s partnerem, nebo partnerkou chvilku času a přijeďte si odpočinout k nám do Krkonoš. Připravíme Vám víkend, při kterém Vás budeme rozmazlovat od začátku až do konce...

podrobné informace...

Datum aktualizace: 06.05.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Udělejte si na sebe s partnerem, nebo partnerkou chvilku času a přijeďte si odpočinout k nám do Krkonoš. Připravíme Vám víkend, při kterém Vás budeme rozmazlovat od začátku až do konce…………

Pension *** SAMOHEL *** je nové, nadstandardně vybavené ubytovací zařízení, který se nachází ve středu sportovního centra západních Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Pension se pro své služby, nadstandardní vybavení a svoji polohu stal vyhledávaným zařízením a nabízí služby pro nejmladší návštěvníky hor až po seniory. Doplňkové služby vítají především firmy, které zde často pořádají firemní školení, firemní setkání a večírky. Oblíbené je především vlastní wellnes centrum a vyhřívaný bazén.

Umístění pensionu je ideální pro zimní i letní dovolenou a je proto velice často vyhledáván milovníky zimních i letních sportů, příznivci cykloturistiky i pěší turistiky.

Přímo v Rokytnici nad Jizerou a těsném okolí je celá řada uměle zasněžovaných a upravovaných sjezdovek a lyžování je zde proto většinou možné až do pozdního jara. Okolí je protkáno celou řadou upravovaných běžeckých tratí. Speciální nabídkou pensionu je možnost výuky lyžování přímo s majitelem pensionu Janem Samohelem, kterého znáte jako mistra republiky ve sjezdových disciplinách.

Pension je ideálním výchozím bodem pro výlety do celých Krkonoš, ale i do nedalekých Jizerských hor. V penzionu *** SAMOHEL *** můžete prožít klidnou dovolenou Vašich snů v kterémkoliv ročním období a že se u nás nebudete nudit, to Vám můžeme zaručit………………………

WELLNES víkend - obsah balíčku

- Příjezd v pátek po 14,00 hod.
- Ubytování na dvě noci v kompletně vybaveném pokoji ( TV + SAT, vlastní moderní příslušenství )
- Rozšířená kontinuální snídaně pro dvě osoby na dva dny
- Polopenze ( večerní menu ) pro dvě osoby na dva dny
- Láhev sektu při příjezdu na pokoji
- Infrakabina pro dvě osoby ( 30 minut )
- Vířivka pro dvě osoby ( 30 minut )
- Bezplatně možnost využití vlastního vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu.
- Odjezd v neděli do 12,00 hod.

Cena pobytu včetně všech uvedených služeb pro dvě osoby 4 490 Kč / celý pobyt.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

*** Wellness víkend v Krkonoších ***-1 *** Wellness víkend v Krkonoších ***-2 *** Wellness víkend v Krkonoších ***-3 *** Wellness víkend v Krkonoších ***-4 *** Wellness víkend v Krkonoších ***-5 *** Wellness víkend v Krkonoších ***-6 *** Wellness víkend v Krkonoších ***-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek