Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč

detail nabídky: #178 (zpět)
Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč
Rádi Vás uvítáme v našem rodinném penzionu, kde se budete cítit jako doma. Nabízíme úsměv, vstřícnost, individuální přístup ke každému hostu. V rámci balíčku Víkend s růží nabízíme ubytování pro dvě osoby na dvě noci, láhev sektu na přivítanou a růže pro dámu. Možno zůstat ubytován až do nedělního večera. Můžete tedy i neděli využít pro celodenní výlet či lyžování.

podrobné informace...


kategorie: hory , příroda , relax , romantika
Datum aktualizace: 27.02.2012
lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Penzion je určen pro milovníky aktivní dovolené všech věkových kategorií. Nachází se v klidné části obce Karlovice. Penzion disponuje parkovištěm, lyžárnou a krbovou místností pro večerní posezení. Dále je k dispozici prostorná zahrada, venkovní posezení s krbem, zahradní altánek a úschovna pro horská kola. V létě je penzion vhodným výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Na zahradě pensionu si můžete zahrát pétanque, badminton, stojní tenis. Díky výhodné poloze penzionu v rámci obce, budete mít blízko do všech místních restaurací, hospůdek, obchůdků nebo na zastávku autobusu či vlaku.

Vnitřní vybavení:

- Krbová místnost ...není nic lepšího než večer, dobré víno a plápolající oheň v krbu
- Úschovna kol a lyžárna s uzamykatelnými boxy pro každý apartmán

Vnější vybavení:

- Vlastní uzamykatelné parkoviště ...a nemusíte mít strach o své auto
- Prostorná zahrada ...pěkný trávník (kosíme ho 2x týdně)
- Venkovní krb s pergolou ...cítíte ty klobásy??? Mňam!
- Altánek ...snídaně na čerstvém vzduchu
- Dětský koutek ...a děti si mají konečně kde hrát

Aktivity:

Ráj pro lyžaře a turisty. Lyžaři ocení blízkost nejvýše položeného lyžařského areálu v ČR Ovčárny - Praděd. Tento areál je zárukou dostatku sněhu během Vaší dovolené. Vleky jsou každý rok v provozu od prosince do konce dubna. V létě je penzion vhodným výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Jeseníky, to jsou nádherné hory, nekonečné lesy, klid a čistý vzduch.

Relaxace:

A až se pohybem na čertsvém vzduchu dostatečně unavíte, můžete si dopřát kvalitní relaxaci v nedalekých lázních Karlova Studánka. Lázně nabízejí v odpoledních hodinách své služby široké veřejnosti a to např: hydromasáže, perličkové koupele, klasické masáže, rašelinové zábaly atd.

Standardní cena: 2.100,- Kč (dvě osoby na dvě noci)

Domácí mazlíčci (pejsci) 50 Kč / noc.

kontaktní údaje...

jméno: Penzion Pod Mořským okem
email: penziondovolena-jeseniky.cz
telefon: +420 607 870 021
url: http://www.dovolena-jeseniky.cz/
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-1 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-2 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-3 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-4 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-5 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-6 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek