Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč

detail nabídky: #178 (zpět)
Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč
Rádi Vás uvítáme v našem rodinném penzionu, kde se budete cítit jako doma. Nabízíme úsměv, vstřícnost, individuální přístup ke každému hostu. V rámci balíčku Víkend s růží nabízíme ubytování pro dvě osoby na dvě noci, láhev sektu na přivítanou a růže pro dámu. Možno zůstat ubytován až do nedělního večera. Můžete tedy i neděli využít pro celodenní výlet či lyžování.

podrobné informace...


kategorie: hory , příroda , relax , romantika
Datum aktualizace: 27.02.2012
lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Penzion je určen pro milovníky aktivní dovolené všech věkových kategorií. Nachází se v klidné části obce Karlovice. Penzion disponuje parkovištěm, lyžárnou a krbovou místností pro večerní posezení. Dále je k dispozici prostorná zahrada, venkovní posezení s krbem, zahradní altánek a úschovna pro horská kola. V létě je penzion vhodným výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Na zahradě pensionu si můžete zahrát pétanque, badminton, stojní tenis. Díky výhodné poloze penzionu v rámci obce, budete mít blízko do všech místních restaurací, hospůdek, obchůdků nebo na zastávku autobusu či vlaku.

Vnitřní vybavení:

- Krbová místnost ...není nic lepšího než večer, dobré víno a plápolající oheň v krbu
- Úschovna kol a lyžárna s uzamykatelnými boxy pro každý apartmán

Vnější vybavení:

- Vlastní uzamykatelné parkoviště ...a nemusíte mít strach o své auto
- Prostorná zahrada ...pěkný trávník (kosíme ho 2x týdně)
- Venkovní krb s pergolou ...cítíte ty klobásy??? Mňam!
- Altánek ...snídaně na čerstvém vzduchu
- Dětský koutek ...a děti si mají konečně kde hrát

Aktivity:

Ráj pro lyžaře a turisty. Lyžaři ocení blízkost nejvýše položeného lyžařského areálu v ČR Ovčárny - Praděd. Tento areál je zárukou dostatku sněhu během Vaší dovolené. Vleky jsou každý rok v provozu od prosince do konce dubna. V létě je penzion vhodným výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Jeseníky, to jsou nádherné hory, nekonečné lesy, klid a čistý vzduch.

Relaxace:

A až se pohybem na čertsvém vzduchu dostatečně unavíte, můžete si dopřát kvalitní relaxaci v nedalekých lázních Karlova Studánka. Lázně nabízejí v odpoledních hodinách své služby široké veřejnosti a to např: hydromasáže, perličkové koupele, klasické masáže, rašelinové zábaly atd.

Standardní cena: 2.100,- Kč (dvě osoby na dvě noci)

Domácí mazlíčci (pejsci) 50 Kč / noc.

kontaktní údaje...

jméno: Penzion Pod Mořským okem
email: penziondovolena-jeseniky.cz
telefon: +420 607 870 021
url: http://www.dovolena-jeseniky.cz/
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-1 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-2 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-3 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-4 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-5 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-6 Víkend pro dva s růží jen za 2.100,- Kč-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek