Víkend snů v srdci Krkonoš

detail nabídky: #185 (zpět)
Víkend snů v srdci Krkonoš
Udělejte si na sebe s partnerem, nebo partnerkou chvilku času a přijeďte si odpočinout k nám do Krkonoš. Připravíme Vám víkend, při kterém Vás budeme rozmazlovat od začátku až do konce…

podrobné informace...

Datum aktualizace: 06.05.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Udělejte si na sebe s partnerem, nebo partnerkou chvilku času a přijeďte si odpočinout k nám do Krkonoš. Připravíme Vám víkend, při kterém Vás budeme rozmazlovat od začátku až do konce…………

Pension *** SAMOHEL *** je nové, nadstandardně vybavené ubytovací zařízení, který se nachází ve středu sportovního centra západních Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Pension se pro své služby, nadstandardní vybavení a svoji polohu stal vyhledávaným zařízením a nabízí služby pro nejmladší návštěvníky hor až po seniory. Doplňkové služby vítají především firmy, které zde často pořádají firemní školení, firemní setkání a večírky. Oblíbené je především vlastní wellnes centrum a vyhřívaný bazén.

Umístění pensionu je ideální pro zimní i letní dovolenou a je proto velice často vyhledáván milovníky zimních i letních sportů, příznivci cykloturistiky i pěší turistiky.

Přímo v Rokytnici nad Jizerou a těsném okolí je celá řada uměle zasněžovaných a upravovaných sjezdovek a lyžování je zde proto většinou možné až do pozdního jara. Okolí je protkáno celou řadou upravovaných běžeckých tratí. Speciální nabídkou pensionu je možnost výuky lyžování přímo s majitelem pensionu Janem Samohelem, kterého znáte jako mistra republiky ve sjezdových disciplinách.

Pension je ideálním výchozím bodem pro výlety do celých Krkonoš, ale i do nedalekých Jizerských hor. V penzionu *** SAMOHEL *** můžete prožít klidnou dovolenou Vašich snů v kterémkoliv ročním období a že se u nás nebudete nudit, to Vám můžeme zaručit.


WELLNES víkend - obsah balíčku:

- Příjezd v pátek po 14,00 hod.
- Ubytování na dvě noci v kompletně vybaveném pokoji ( TV + SAT, vlastní moderní příslušenství )
- Rozšířená kontinuální snídaně pro dvě osoby na dva dny
- Polopenze ( večerní menu ) pro dvě osoby na dva dny
- Láhev sektu při příjezdu na pokoji
- Infrakabina pro dvě osoby ( 30 minut )
- Vířivka pro dvě osoby ( 30 minut )
- Bezplatně možnost využití vlastního vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu.
- Odjezd v neděli do 12,00 hod.

kontaktní údaje...

jméno: Fratnišek Bort
email: penzion-samohelseznam.cz
telefon: +420 602 411 791
url: http://www.penzion-samohel.wz.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkend snů v srdci Krkonoš-1 Víkend snů v srdci Krkonoš-2 Víkend snů v srdci Krkonoš-3 Víkend snů v srdci Krkonoš-4 Víkend snů v srdci Krkonoš-5 Víkend snů v srdci Krkonoš-6 Víkend snů v srdci Krkonoš-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek