Víkend snů v srdci Krkonoš

detail nabídky: #185 (zpět)
Víkend snů v srdci Krkonoš
Udělejte si na sebe s partnerem, nebo partnerkou chvilku času a přijeďte si odpočinout k nám do Krkonoš. Připravíme Vám víkend, při kterém Vás budeme rozmazlovat od začátku až do konce…

podrobné informace...

Datum aktualizace: 06.05.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Udělejte si na sebe s partnerem, nebo partnerkou chvilku času a přijeďte si odpočinout k nám do Krkonoš. Připravíme Vám víkend, při kterém Vás budeme rozmazlovat od začátku až do konce…………

Pension *** SAMOHEL *** je nové, nadstandardně vybavené ubytovací zařízení, který se nachází ve středu sportovního centra západních Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou. Pension se pro své služby, nadstandardní vybavení a svoji polohu stal vyhledávaným zařízením a nabízí služby pro nejmladší návštěvníky hor až po seniory. Doplňkové služby vítají především firmy, které zde často pořádají firemní školení, firemní setkání a večírky. Oblíbené je především vlastní wellnes centrum a vyhřívaný bazén.

Umístění pensionu je ideální pro zimní i letní dovolenou a je proto velice často vyhledáván milovníky zimních i letních sportů, příznivci cykloturistiky i pěší turistiky.

Přímo v Rokytnici nad Jizerou a těsném okolí je celá řada uměle zasněžovaných a upravovaných sjezdovek a lyžování je zde proto většinou možné až do pozdního jara. Okolí je protkáno celou řadou upravovaných běžeckých tratí. Speciální nabídkou pensionu je možnost výuky lyžování přímo s majitelem pensionu Janem Samohelem, kterého znáte jako mistra republiky ve sjezdových disciplinách.

Pension je ideálním výchozím bodem pro výlety do celých Krkonoš, ale i do nedalekých Jizerských hor. V penzionu *** SAMOHEL *** můžete prožít klidnou dovolenou Vašich snů v kterémkoliv ročním období a že se u nás nebudete nudit, to Vám můžeme zaručit.


WELLNES víkend - obsah balíčku:

- Příjezd v pátek po 14,00 hod.
- Ubytování na dvě noci v kompletně vybaveném pokoji ( TV + SAT, vlastní moderní příslušenství )
- Rozšířená kontinuální snídaně pro dvě osoby na dva dny
- Polopenze ( večerní menu ) pro dvě osoby na dva dny
- Láhev sektu při příjezdu na pokoji
- Infrakabina pro dvě osoby ( 30 minut )
- Vířivka pro dvě osoby ( 30 minut )
- Bezplatně možnost využití vlastního vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu.
- Odjezd v neděli do 12,00 hod.

kontaktní údaje...

jméno: Fratnišek Bort
email: penzion-samohelseznam.cz
telefon: +420 602 411 791
url: http://www.penzion-samohel.wz.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkend snů v srdci Krkonoš-1 Víkend snů v srdci Krkonoš-2 Víkend snů v srdci Krkonoš-3 Víkend snů v srdci Krkonoš-4 Víkend snů v srdci Krkonoš-5 Víkend snů v srdci Krkonoš-6 Víkend snů v srdci Krkonoš-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek