Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem

detail nabídky: #19 (zpět)
Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem
DenD.cz nabízí pro všechny milovníky aktivního odpočinku exkluzivní víkendový pobyt v Krkonoších napěchovaný sportovními aktivitami jako je jízda z kopce v Zorbu, horská kola a v zimě lyžování. To vše v horském hotelu s All inclusive! Co k tomu ve stručnosti dodat? Pobyt Sportovní víkend v Krkonoších prostě nemá chybu!

podrobné informace...


kategorie: akce , cyklistika , hory , příroda , relax , sport
Datum aktualizace: 02.07.2009
lokalita: Východní Čechy cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Hned po příjezcu budete přivítání welcome drinkem a pro dámu budou připraveny květiny. Nicméně tento víkendový pobyt je především o adrenalinu a sportovních zážitcích. Největším lákadlem je určitě jízda v Zorbu, o co se jedná? Je to adrenalinová jízda pro dvě osoby v divoké poloprůhledné kouli, se kterou sjíždíte svah až 50km rychlostí! Ale pokud se Vám zorbování nezamlouvá a raději masáž, ani tak není problém, zorbování je možné nahradit balíčkem exkluzivních masáží.

V letních měsících je možné využít nabídku půjčení horských kol, kdy nesčetné cyklotrasy Vám dovolí prozkoumat nádhernou krajinu Krkonoš. Dalším zážitkem jistě bude hodinová projížďka v sedle koňském a po tom všem budete moci relaxovat a čerpat nové síly v bazénu, který Vám bude k dispozici po celou dobu pobytu a nebo při dvou relaxačních masážích, které jsou též součástí tohoto nabitého romantického víkendu.

Ostatní

V hotelu nebo blízkém okolí je možné využít krytého bazénu, sauny, masáží, manikúry, letní terasy s lehátky, hřiště na volejbal a kopanou, tenisový kurt (zdarma), stolní tenis (zdarma) či kulečník. Dále je možné posezení u táboráku, pronájem horských kol či nedaleké farmy na projížďku na koních po Krkonoších nebo na výuku jízdy. pro děti je k dispozici dětský koutek. V zimě jsou k dispozici 2 lyžařské vleky o délce 700 metrů a vyhlášené běžkařské tratě na nedalekých Mísečkách.

cena: 9.199,- Kč

Pozn.: v zimních měsících doporučujeme na auto sněhové řetězy

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem-1 Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem-2 Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem-3 Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem-4

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek