Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem

detail nabídky: #19 (zpět)
Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem
DenD.cz nabízí pro všechny milovníky aktivního odpočinku exkluzivní víkendový pobyt v Krkonoších napěchovaný sportovními aktivitami jako je jízda z kopce v Zorbu, horská kola a v zimě lyžování. To vše v horském hotelu s All inclusive! Co k tomu ve stručnosti dodat? Pobyt Sportovní víkend v Krkonoších prostě nemá chybu!

podrobné informace...


kategorie: akce , cyklistika , hory , příroda , relax , sport
Datum aktualizace: 02.07.2009
lokalita: Východní Čechy cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Hned po příjezcu budete přivítání welcome drinkem a pro dámu budou připraveny květiny. Nicméně tento víkendový pobyt je především o adrenalinu a sportovních zážitcích. Největším lákadlem je určitě jízda v Zorbu, o co se jedná? Je to adrenalinová jízda pro dvě osoby v divoké poloprůhledné kouli, se kterou sjíždíte svah až 50km rychlostí! Ale pokud se Vám zorbování nezamlouvá a raději masáž, ani tak není problém, zorbování je možné nahradit balíčkem exkluzivních masáží.

V letních měsících je možné využít nabídku půjčení horských kol, kdy nesčetné cyklotrasy Vám dovolí prozkoumat nádhernou krajinu Krkonoš. Dalším zážitkem jistě bude hodinová projížďka v sedle koňském a po tom všem budete moci relaxovat a čerpat nové síly v bazénu, který Vám bude k dispozici po celou dobu pobytu a nebo při dvou relaxačních masážích, které jsou též součástí tohoto nabitého romantického víkendu.

Ostatní

V hotelu nebo blízkém okolí je možné využít krytého bazénu, sauny, masáží, manikúry, letní terasy s lehátky, hřiště na volejbal a kopanou, tenisový kurt (zdarma), stolní tenis (zdarma) či kulečník. Dále je možné posezení u táboráku, pronájem horských kol či nedaleké farmy na projížďku na koních po Krkonoších nebo na výuku jízdy. pro děti je k dispozici dětský koutek. V zimě jsou k dispozici 2 lyžařské vleky o délce 700 metrů a vyhlášené běžkařské tratě na nedalekých Mísečkách.

cena: 9.199,- Kč

Pozn.: v zimních měsících doporučujeme na auto sněhové řetězy

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem-1 Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem-2 Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem-3 Sportovní víkend v Krkonoších se zorbingem-4

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek