Lázeňský víkendový pobyt Relaxace

detail nabídky: #20 (zpět)
Lázeňský víkendový pobyt Relaxace
Wellness-Víkendové-Pobyty.cz nabízejí lázeňský víkendový pobyt se spoustou relaxace. Budete uvítáni v nově otevřeném wellness hotelu standardu 4* plus, který Vám nabídne kvalitní ubytování, lahodnou stravu a pestrou nabídku relaxačních procedur pro maximálně vydařený víkend.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 31.05.2009
lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Zde je kompletní program Relaxačního balíčku: jak již bylo zmíněno tentokrát jsme pro Vás připravili komfortní ubytování v moderním wellness hotelu, který se nachází u Františkových Lázních, na opravdu kouzelném místě. Harmonii přírodního prostředí, kde se hotel nachází doplníme o bohatý výběr balneo služeb, které hotel nabízí.

Během pobytu budete moci relaxovat v moderně vybaveném balneo centru, které Vám nabídne následující možnosti: bazén s teplou vodou vybavený masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem, kruhový whirpool, finskou saunu, parní lázeň s vonnou párou. Specialitou jsou i bylinková sauna, jediné zařízení toho druhu v ČR, kde při relaxaci budete vdechovat vůni vybraného mixu bylin či sprchy s tropickým deštěm (do všech těchto prostor je neomezený vstup během celého pobytu.) K tomu přidáme pro dámu Koupel krásy, která je složena z mléka, medu a květů růže a pomerančovníku. Pro pána jsme zase připravili částečnou relaxační masáž a regenerační slatinný zábal.

Ostatní

Bohatou nabídku relaxačních aktivit doplníme o vydatnou polopenzí a ještě přidáme příjemné odpolední posezení u lístkového čaje a lahodného desertu. Dále doporučíme procházky po okolí či výlet k léčivým pramenům do Františkových lázní.

Pokud se tedy rozhodnete pro tento pobytový balíček, tak Vás čeká Relaxace se skutečně velkým R.

cena: 8.199,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Lázeňský víkendový pobyt Relaxace-1 Lázeňský víkendový pobyt Relaxace-2 Lázeňský víkendový pobyt Relaxace-3 Lázeňský víkendový pobyt Relaxace-4 Lázeňský víkendový pobyt Relaxace-5 Lázeňský víkendový pobyt Relaxace-6

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek