Víkendový pobyt s výletem do POLSKA

detail nabídky: #204 (zpět)
tip
Víkendový pobyt  s výletem do POLSKA
Nabízíme příjemný víkendový pobyt pro dvě osoby. Pobyt tvoří ubytování na dvě noci ( pátek + sobota ) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 2 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, vybavený minibar na pokoji, polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku. Na celou sobotu jsme pro Vás připravili celodenní výlet do Polska, při kterém se rozhodně nestihnete nudit. Během dne navštívíte vyhlášenou polskou tržnici, lázeňské město Kudowa Zdroj, Bludné skály, poznáte Orlické hory ze strany, kterou jste zřejmě ještě dosud neznali.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 21.11.2011
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Nabízíme příjemný víkendový pobyt pro dvě osoby. Pobyt tvoří ubytování na dvě noci ( pátek + sobota ) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 2 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji ( na osobu : 0,20 lt známkové víno, 0,33 lt značkové pivo, 0,33 lt minerální voda, 0,25 lt ovocný džus, 0,33 lt Coca Cola, nebo Pepsi Cola ), polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním parkovišti.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, ledničku. Pro všechny hosty je bezplatně k dispozici hotelová posilovna.

Na celou sobotu jsme pro Vás připravili celodenní výlet do Polska, při kterém se rozhodně nestihnete nudit. Během dne navštívíte vyhlášenou polskou tržnici, lázeňské město Kudowa Zdroj, navštívte Bludné skály, poznáte Orlické hory ze strany, kterou jste zřejmě ještě dosud neznali.

Na dne závěr si sami ulovíte pstruha, kterého Vám hned na místě upraví připraví podle místní receptury.

Během výletu můžete navštívit celou řadu dalších zajímavých míst ( muzeum dinosaurů, muzeum hraček, muzeum žab, místní aquapark a další ). Program je určen především pro motoristy s vlastní dopravou automobilem, nebo na motocyklu. Při příjezdu je pro každého připravena turistická mapa a podrobný popis cesty.

Víkendový program :

Pátek
- Příjezd do hotelu – ubytování.

- Večeře při svíčkách v hotelové restauraci, při příznivém počasí na hotelové terase.

Sobota
- Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci, nebo na hotelové terase.

- Celodenní výlet do Polska.

- Večeře při svíčkách v hotelové restauraci, při příznivém počasí na hotelové terase.

Neděle
- Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci, nebo na hotelové terase.

- Návštěva zámku v Častolovicíh.

Cena pobytu obsahuje :
- Ubytování v hotelu Panský Dům na dva dny pro dvě osoby včetně snídaně ( vždy formou švédského stolu ).

- Páteční večeře pro dvě osoby ( hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku ).

- Sobotní večeře pro dvě osoby ( hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku ).

- Minibar na pokoji pro dvě osoby ( celkem 10 nápojů )

- Poplatek za vjezd do Blednych skal.

- Vstupné do Blednych skal pro dvě osoby.

- Vstupné do parku dinosaurů pro dvě osoby.

- Poplatek za ulovení pstruha a jeho přípravu přímo na místě.

V- stupné na zámek Častolovice pro dvě osoby.


Cena pobytu pro dvě osoby : 3 790 Kč. Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + 600 Kč.

Pobyt lze výhodně kombinovat s programem BUGY - DROM. Pro cenovou nabídku volejte hotel 732 22 33 99, případně Vám ji rádi zašleme na Váš e-mail.


Pokud máte možnost získat od svého zaměstnavatele příspěvek na Vaši rekreaci a pobyt v našem hotelu z fondu kulturních a sociálních potřeb informujte nás. Obratem se spojíme s Vašim zaměstnavatelem a zařídíme vše potřebné k tomu, aby mohl být Váš pobyt uhrazen na fakturu.

kontaktní údaje...

jméno: HOTEL Panský Dům
email: hotelkostelecseznam.cz
telefon: +420 732 223 399
url: http://www.hotelpanskydum.eu
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkendový pobyt  s výletem do POLSKA-1 Víkendový pobyt  s výletem do POLSKA-2 Víkendový pobyt  s výletem do POLSKA-3 Víkendový pobyt  s výletem do POLSKA-4 Víkendový pobyt  s výletem do POLSKA-5 Víkendový pobyt  s výletem do POLSKA-6 Víkendový pobyt  s výletem do POLSKA-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek