Romantický víkend ve Františkových Lázních

detail nabídky: #21 (zpět)
Romantický víkend ve Františkových Lázních
Dárek.cz připravil romantický víkend, kdy máte čas jen pro sebe! Vychutnejte si péči luxusního stylového **** hotelu s vlastním krytým bazénem a wellness centrem. Nádherné lázeňské prostředí proslulých Františkových lázní Vám zajistí krásné víkendové dny plné odpočinku a relaxace.

podrobné informace...


kategorie: relax , romantika
Datum aktualizace: 31.05.2009
lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Dárkový certifikát s popisem služeb (bez uvedení ceny) vám bude zaslán v originální krabičce, ve které ho můžete darovat svým blízkým. Součástí víkendového pobytu jsou dvě noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní, připraveny budou dvě tříchodové večeře, láhev sektu a květiny na pokoji. Pro potěchu těla i ducha je připraven 2 x vstup do bazénu a wellness centra (whirlpool, bylinná a finská sauna, parní lázeň). Pro dámu je připravena hodinová čokoládová masáž a pro pána půlhodinová indická masáž.

Ostatní

Ubytování je zajištěno v novém hotelu se standardem **** v malebném přírodním prostředí u Františkových Lázní. Všechny pokoje mají elegantní koupelnu se sprchou a WC, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, minitrezor a bezplatné připojení k internetu. Hotel disponuje útulnou restaurací s výbornou českou i mezinárodní kuchyní.

cena: 6.490,- Kč

Pozn.: Termín doporučujeme rezervovat minimálně 3 týdny před plánovaným pobytem. Platnost certifikátu je 1 rok od data prodeje.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend ve Františkových Lázních-1 Romantický víkend ve Františkových Lázních-2 Romantický víkend ve Františkových Lázních-3

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek