Romantický víkend ve Františkových Lázních

detail nabídky: #21 (zpět)
Romantický víkend ve Františkových Lázních
Dárek.cz připravil romantický víkend, kdy máte čas jen pro sebe! Vychutnejte si péči luxusního stylového **** hotelu s vlastním krytým bazénem a wellness centrem. Nádherné lázeňské prostředí proslulých Františkových lázní Vám zajistí krásné víkendové dny plné odpočinku a relaxace.

podrobné informace...


kategorie: relax , romantika
Datum aktualizace: 31.05.2009
lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Program

Dárkový certifikát s popisem služeb (bez uvedení ceny) vám bude zaslán v originální krabičce, ve které ho můžete darovat svým blízkým. Součástí víkendového pobytu jsou dvě noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní, připraveny budou dvě tříchodové večeře, láhev sektu a květiny na pokoji. Pro potěchu těla i ducha je připraven 2 x vstup do bazénu a wellness centra (whirlpool, bylinná a finská sauna, parní lázeň). Pro dámu je připravena hodinová čokoládová masáž a pro pána půlhodinová indická masáž.

Ostatní

Ubytování je zajištěno v novém hotelu se standardem **** v malebném přírodním prostředí u Františkových Lázní. Všechny pokoje mají elegantní koupelnu se sprchou a WC, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, minitrezor a bezplatné připojení k internetu. Hotel disponuje útulnou restaurací s výbornou českou i mezinárodní kuchyní.

cena: 6.490,- Kč

Pozn.: Termín doporučujeme rezervovat minimálně 3 týdny před plánovaným pobytem. Platnost certifikátu je 1 rok od data prodeje.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend ve Františkových Lázních-1 Romantický víkend ve Františkových Lázních-2 Romantický víkend ve Františkových Lázních-3

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek