Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka

detail nabídky: #214 (zpět)
tip
Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka
Pro letošní rok jsme pro Váš připravili cyklo víkend s celodenním výletem, při kterém navštívíte dva hrady a dva zámky. Pobyt tvoří ubytování na dvě noci ( pátek + sobota ) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji, polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním parkovišti. Vlastní kolo je pro tento víkend podmínkou

podrobné informace...

Datum aktualizace: 31.03.2011
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Pro letošní rok jsme pro Váš připravili cyklo víkend s celodenním výletem, při kterém navštívíte dva hrady a dva zámky. Pobyt tvoří ubytování na dvě noci ( pátek + sobota ) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji ( na osobu : 0,20 lt známkové víno, 0,33 lt značkové pivo, 0,33 lt minerální voda, 0,25 lt ovocný džus, 0,33 lt Coca Cola, nebo Pepsi Cola ), polopenzi pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním parkovišti. Vlastní kolo je pro tento pobyt podmínkou.

Při příjezdu je pro každého našeho hosta připravena cyklomapa, turistická mapa a prospekty s širokou nabídkou přírodních zajímavostí a památek z okolí Kostelce nad Orlicí a Orlických hor.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, ledničku. Pro všechny hosty je bezplatně k dispozici hotelová posilovna, kterou hotel stále zdokonaluje.


Po sobotní snídani se vypravíte z hotelu po cyklostezce do Doudleb nad Orlicí, kde bude Vaše první zastávka. Zde navštívíte panské sídlo Bubnů z Litic - Zámek Doudleby ( Znáte z filmu Báthory )


Trasa pokračuje z Doudleb nad Orlicí přes vesničku Záměl, ( zde si můžete výlet zpestřit vyjížďkou na koních v rodinné farmě, se kterou náš hotel úzce spolupracuje ) směrem do malebného městečka Potštejn, který bude Vaší druhou zastávkou. Zde si prohlédnete původní sídlo šlechtických rodů Chamaré a Dobrzenských - zámek Potštejn a především jednu z největších zřícenin v České republice – hrad Potštejn. V Potštejně můžete zároveň navštívit v romantickém Anenském údolí Country kemp Vochtánka, který nabízí téměř každý den nějaký zajímavý program

Z malebného městečka Potštejn se vypravíte po cyklostezce vedoucí údolím řeky Divoká Orlice do Litice. Malé obci dominuje zřícenina hradu Litice, kterou nelze přehlédnout a právě zde Vaše trasa končí. Hrad Litice se stal oblíbeným především pro celou řadu programů, které pro své návštěvníky po celý rok pořádá.

Po prohlídce hradu se rozjedete zpět do hotelu a to buď po stejné trase, po které jste přijeli ( celková délka trasy tam i zpět cca 35 km ), nebo zvolíte některou z nabízených cyklotras, která ovšem bude již o něco delší.

Víkendový program :

Pátek

- Příjezd do hotelu – ubytování.

- Večeře při svíčkách v hotelové restauraci, při příznivém počasí na prostorné hotelové terase.

Sobota

- Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci, nebo na hotelové terase.

- Odjezd na kolech na celodenní výlet

- Večeře při svíčkách v hotelové restauraci, při příznivém počasí na prostorné hotelové terase.

Neděle

- Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci, nebo na hotelové terase.

Cena pobytu obsahuje :

- Ubytování v hotelu Panský Dům na dva dny pro dvě osoby včetně snídaně ( vždy formou švédského stolu ).

- Páteční a sobotní večeře pro dvě osoby ( hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku ).

- Při příjezdu láhev sektu na pokoji a minibar na pokoji pro dvě osoby.

- Vstupné do zámku Doudleby a Potštejn pro dvě osoby.

- Vstupné do hradu Litice a Potštejn pro dvě osoby.

Cena pobytu pro dvě osoby : 3 390 Kč. Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + 600 Kč.

Pobytový balíček lze výhodně kombinovat s programem Víkend v sedle. Pro cenovou nabídku volejte hotel 732 22 33 99, případně Vám ji rádi zašleme na Váš e-mail.

Náš tip : Celý výlet lze absolvovat pohodlně i osobním automobilem, celková délka trasy je cca 45 km

Výhody : Ráno si můžete přispat a nemusíte se nikam hnát. Můžete vyjet i těsně po obědě a přesto vše stihnete. Večer nemusíte spěchat zpět a přesto pohodlně stihnete i večeři.

Nevýhody : Ať dělám co dělám, nemohu na žádné přijít.

kontaktní údaje...

jméno: HOTEL Panský Dům
email: hotelkostelecseznam.cz
telefon: +420 732 223 399
url: http://www.hotelpanskydum.eu
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka-1 Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka-2 Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka-3 Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka-4 Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka-5 Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka-6 Putování na kolech - po hradech a zámcích Podorlicka-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek