3 590,- Na kánoi po řece Orlice - nenechte si ujít

Na kánoi po řece Orlice - nenechte si ujít Nabízíme příjemný víkendový pobyt pro 2 – 3 osoby, při kterém si může každý z Vás příjemně zvýšit hladinu adrenalínu a zároveň zkusit plavbu na kánoi při sjíždění řeky Divoká Orlice. Řeka v úseku do Kostelce nad Orlicí protéká mezi loukami a listnatými lesy, stranou civilizace. Peřejnaté úseky se střídají s klidnou a přece stále proudící vodou a řeka je proto bezpečná i pro nováčky a začátečníky. Úplní začátečníci si mohou první záběry na lodi vyzkoušet ještě před startem na klidném, volně tekoucím náhonu, protékajím souběžně s řekou Divoká Orlice.

kategorie: akce, cestování, cyklistika, eurovíkendy, hory, jídlo, pití, kultura, památky, příroda, relax, romantika, sport lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Na kánoi po řece Orlice - nenechte si ujít Na kánoi po řece Orlice - nenechte si ujít Na kánoi po řece Orlice - nenechte si ujít Na kánoi po řece Orlice - nenechte si ujít Na kánoi po řece Orlice - nenechte si ujít Na kánoi po řece Orlice - nenechte si ujít

Nabízíme příjemný víkendový pobyt pro 2 – 3 osoby, při kterém si může každý z Vás příjemně zvýšit hladinu adrenalínu a zároveň zkusit plavbu na kánoi při sjíždění řeky Divoká Orlice. Řeka v úseku do Kostelce nad Orlicí protéká mezi loukami a listnatými lesy, stranou civilizace. Peřejnaté úseky se střídají s klidnou a přece stále proudící vodou a řeka je proto bezpečná i pro nováčky a začátečníky. Úplní začátečníci si mohou první záběry na lodi vyzkoušet ještě před startem na klidném, volně tekoucím náhonu, protékajím souběžně s řekou Divoká Orlice.

Začátek plavby je v Kostelci nad Orlicí ( cca 500 m od hotelu ), cílem plavby jsou Albrechtice nad Orlicí ( Týniště nad Orlicí ). Délka trasy je necelých 20 km a plavba trvá 4 – 6 hodin. Zpočátku řeka v regulovaném korytě lemuje zámecký park v Kostelci nad Orlicí, dále protéká již ve volné přírodě loukami a smíšenými lesy. Řeka vytvořila nesčetné zatáčky a meandry a tím se stává plavba po ní zajímavou, pro začátečníky dobrodružnou. V Albrechticích nad Orlicí, případně v Týništi nad Orlicí Vaše plavba končí a zde Vás i s kánoii naložíme a odvezeme zpět do Kostelce na Orlicí.

Pobyt tvoří ubytování na dvě noci ( pátek + sobota ) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 2 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji ( na osobu : 0,20 lt známkové víno, 0,33 lt značkové pivo, 0,33 lt minerální voda, 0,25 lt ovocný džus, 0,33 lt Coca Cola, nebo Pepsi Cola ), polopenzi pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním parkovišti.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, minibar. Pro všechny hosty je bezplatně k dispozici hotelová posilovna.

Víkendový program :

Pátek

- Příjezd do hotelu – ubytování.
- Nováčci a začátečnící seznámeni s kánoí a základní výcvik
- Večeře v hotelové restauraci, při příznivém počasí na hotelové terase.

Sobota

- Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.
- Plavba po Divoké Orlicí
- Návrat zpět do hotelu
- Večeře v hotelové restauraci, při příznivém počasí na hotelové terase.

Neděle

- Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.

Cena pobytu obsahuje :

- Zapůjčení kánoe a veškerého potřebného vybavení ( pádla, vesty, barel a pod.
- Dopravu z cíle plavby zpět do Kostelce nad Orlicí
- Páteční večeře pro dvě osoby ( hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku ).
- Sobotní večeře pro dvě osoby ( hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku ).
- Minibar pro dvě osoby.
- Ubytování se snídaní v hotelu Panský Dům na dva dny pro dvě osoby.
- Při příjezdu láhev sektu na pokoji.

Cena pobytu pro dvě osoby : 3 590 Kč.
Cena pobytu pro tři osoby : 4 690 Kč.

jméno: HOTEL Panský Dům
email: hotelkostelecseznam.cz
telefon: +420 732 223 399
url: http://www.hotelpanskydum.eu/