Romantika v Českém Krumlově

detail nabídky: #26 (zpět)
tip
Romantika v Českém Krumlově
Zlatarybka.cz doporučuje pro skutečné znalce a milovníky kulinářských lahůdek pobyt v historickém centru Českého Krumlova. Kromě gurmánského zážitku se můžete ocitnout v 30. letech minulého století návštěvou unikátního ateliéru Seidl, který byl v roce 2008 vyhlášen muzeem roku.

podrobné informace...


kategorie: jídlo, pití , kultura , romantika
Datum aktualizace: 10.11.2010
lokalita: Jižní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Balíček obsahuje:

- ubytování pro 2 osoby na jednu noc ve Standardním pokoji
- welcome drink
- večeře při svíčkách v Gourmet Restaurantu Le Jardin
- návštěva Fotoateliéru Seidel, místa, kde v 19. století vznikla tradice fotografie
- uvolňující hodinová masáž s prvky shiatsu a reiki pro 2 osoby

menu Le Jardin:

Mozzarela s avokádem, tomaty a rukolou, Filet z mořského vlka pečený na jemném olivovém oleji s grilovanou sezónní zeleninou a mladé brambůrky, "Panna Cotta"se šafránovým aroma na lehké kokosové pěně

Carpaccio z hovězí svíčkové s balsamico redukcí a sýrem, Parmigiano Regino, Medailonky z vepřové panenky podávané na zeleninovém ragů a švestičkami v Armagnacu, Variace sorbetů

Sladké a hořké salátové listy s kostičkami smaženého camembertu a omáčkou, "Pistou", Kuřecí prso plněné Ricottou a bylinkami, domácí Papardele, Vanilkové "Creme Brullé" s čerstvým ovocem

Počet osob:
2

Trvání:
2 dny

Lokalita:
Český Krumlov

Cena:
5 100,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantika v Českém Krumlově-1 Romantika v Českém Krumlově-2 Romantika v Českém Krumlově-3 Romantika v Českém Krumlově-4 Romantika v Českém Krumlově-5 Romantika v Českém Krumlově-6 Romantika v Českém Krumlově-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek