Praha s obědem na lodi

detail nabídky: #267 (zpět)
Praha s obědem na lodi
ZlataRybka.cznabízí klidný oběd na lodi s vyhlídkou na starou Prahu. Ubytováni budete v hostelu v centru Prahy.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 07.03.2012
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

V průběhu pobytu se můžete těšit na 2 hodinový výlet lodí po Vltavě s obědem na palubě. Nejedná se o plavbu s výkladem průvodce, užíváte si pouze klidný oběd a krásné výhledy na starou Prahu.
Ubytováni budete v hostelu v centru Prahy, kde budete mít k dispozici apartmán s vlastní koupelnou a kuchyňkou, v ceně je snídaně a přístup na internet.

Zážitek s obědem na lodi obsahuje:
1x ubytování ve 2lůžkovém apartmánu v hostelu v centru Prahy (dvoulůžkový pokoj, kuchyňka, koupelna a toaleta)
1x snídaně
1x výlet lodí po Vltavě s obědem (studený a teplý bufet), trvání plavby 2 hodiny, vyzvednutí mikrobusem v hostelu zajištěno

Počet osob:
2

Trvání:
jedna noc

Lokalita:
Praha

Cena:
2 530,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Praha s obědem na lodi-1 Praha s obědem na lodi-2 Praha s obědem na lodi-3 Praha s obědem na lodi-4 Praha s obědem na lodi-5 Praha s obědem na lodi-6 Praha s obědem na lodi-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek