Praha s obědem na lodi

detail nabídky: #267 (zpět)
Praha s obědem na lodi
ZlataRybka.cznabízí klidný oběd na lodi s vyhlídkou na starou Prahu. Ubytováni budete v hostelu v centru Prahy.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 07.03.2012
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

V průběhu pobytu se můžete těšit na 2 hodinový výlet lodí po Vltavě s obědem na palubě. Nejedná se o plavbu s výkladem průvodce, užíváte si pouze klidný oběd a krásné výhledy na starou Prahu.
Ubytováni budete v hostelu v centru Prahy, kde budete mít k dispozici apartmán s vlastní koupelnou a kuchyňkou, v ceně je snídaně a přístup na internet.

Zážitek s obědem na lodi obsahuje:
1x ubytování ve 2lůžkovém apartmánu v hostelu v centru Prahy (dvoulůžkový pokoj, kuchyňka, koupelna a toaleta)
1x snídaně
1x výlet lodí po Vltavě s obědem (studený a teplý bufet), trvání plavby 2 hodiny, vyzvednutí mikrobusem v hostelu zajištěno

Počet osob:
2

Trvání:
jedna noc

Lokalita:
Praha

Cena:
2 530,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Praha s obědem na lodi-1 Praha s obědem na lodi-2 Praha s obědem na lodi-3 Praha s obědem na lodi-4 Praha s obědem na lodi-5 Praha s obědem na lodi-6 Praha s obědem na lodi-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek