Čokoládový relax v Táboře

detail nabídky: #270 (zpět)
tip
Čokoládový relax v Táboře
ZlataRybka.czVám doporučuje odpočinek v hotelu v historickém Táboře. Nechte se hýčkat při čokoládové masáži,využijte také zdarma bazén a vířivku. Pochutnat si můžete na tříchodové večeři.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 07.11.2010
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Nalaďte se na odpočinek a nechte se hýčkat v luxusním **** hotelu v historickém Táboře. Zlatým hřebem Vašeho pobytu bude čokoládová masáž, která zanechá pokožku jemnou a vyhlazenou a odplaví všechny starosti všedních dnů. K dispozici Vám bude i hotelový bazén a vířivka, večer si vychutnáte bohaté 3chodové menu v zážitkové restauraci.

Zážitek Čokoládový relax obsahuje:
* 1x ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji typu junior suite s koupelnou s vanou a WC, minibarem, SAT TV, telefonem a internetovou přípojkou
* 1x snídaně formou bufetu
* 1x tříchodová večeře
* 1x čokoládová masáž
* volný vstup do hotelového bazénu a vířivky

Počet osob:
2

Trvání:
dva dny

Lokalita:
Tábor

Cena:
3 998,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Čokoládový relax v Táboře-1 Čokoládový relax v Táboře-2 Čokoládový relax v Táboře-3 Čokoládový relax v Táboře-4 Čokoládový relax v Táboře-5 Čokoládový relax v Táboře-6 Čokoládový relax v Táboře-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek