Noc s večeří v Praze

detail nabídky: #271 (zpět)
Noc s večeří v Praze
ZlataRybka.czVám nabízí prožít romantické chvíle v srdci Prahy. Procházka ve dvou po romantických místech Prahy se může stát tím nezapomenutelným zážitkem

podrobné informace...

Datum aktualizace: 16.03.2012
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Díky svým dlážděným ulicím, historické architektuře a úchvatným pohledem na hrad je Praha ideálním místem pro romantické chvíle. Užijte si nezapomenutelnou noc přímo v srdci Prahy.

Zážitek Noc s veřeří v Praze obsahuje:
* 1x ubytování v pokoji v exekutivní části hotelu
* 1x uvítací drink
* šumivé víno na pokoji při příjezd* kytice na pokoji
* voucher do 7Tacos Restaurant
* 1x snídaně formou švédských stolů
* 24-hodinové jízdenky na MHD

Počet osob:
2

Trvání:
2 dny

Lokalita:
Praha

Cena:
2 760,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Noc s večeří v Praze-1 Noc s večeří v Praze-2 Noc s večeří v Praze-3 Noc s večeří v Praze-4 Noc s večeří v Praze-5 Noc s večeří v Praze-6 Noc s večeří v Praze-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek