Noc s večeří v Praze

detail nabídky: #271 (zpět)
Noc s večeří v Praze
ZlataRybka.czVám nabízí prožít romantické chvíle v srdci Prahy. Procházka ve dvou po romantických místech Prahy se může stát tím nezapomenutelným zážitkem

podrobné informace...

Datum aktualizace: 16.03.2012
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Díky svým dlážděným ulicím, historické architektuře a úchvatným pohledem na hrad je Praha ideálním místem pro romantické chvíle. Užijte si nezapomenutelnou noc přímo v srdci Prahy.

Zážitek Noc s veřeří v Praze obsahuje:
* 1x ubytování v pokoji v exekutivní části hotelu
* 1x uvítací drink
* šumivé víno na pokoji při příjezd* kytice na pokoji
* voucher do 7Tacos Restaurant
* 1x snídaně formou švédských stolů
* 24-hodinové jízdenky na MHD

Počet osob:
2

Trvání:
2 dny

Lokalita:
Praha

Cena:
2 760,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Noc s večeří v Praze-1 Noc s večeří v Praze-2 Noc s večeří v Praze-3 Noc s večeří v Praze-4 Noc s večeří v Praze-5 Noc s večeří v Praze-6 Noc s večeří v Praze-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek