Poloroubená chaloupka na víkend pro dva

detail nabídky: #28 (zpět)
Poloroubená chaloupka na víkend pro dva
ZlatáRybka.cz přináší romantický prodloužený víkend ve venkovském stylu. Patříte k "ohroženému druhu" romantických duší? Je pro vás důležité soužití a odpočinek ve dvou? Máte rádi milá překvapení? Pokud jste třikrát odpověděli ano, je pro vás tento balíček jako stvořený. Prožijte krásné víkendové dny nádherné poloroubence ve Studeném u Jablonného nad Orlicí.

podrobné informace...


kategorie: příroda , romantika , sport
Datum aktualizace: 26.05.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Poloroubená chalupa je vybudována zcela nově na místě a dle předlohy historické budovy z roku 1773 v klidné oblasti orlického předhůří v obci Studené u Jablonného nad Orlicí. Leží na mírném svahu s nádherným výhledem na okolní horskou krajinu. Je obklopen vonícími loukami a zralými ovocnými stromy a přitom nedaleko lesa, který v letních měsících nabízí nejen příjemný stín, ale i temně modré borůvky a výběr hub a hřibů. Vesnice leží nedaleko historických měst Jablonné nad Orlicí a Letohrad, jen 4 km od Pastvinské přehrady a je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, Nordic Walking nebo cykloturistiku různých obtížností a v zimě pro běžecké a sjezdové lyžování. Lenošení je povoleno po celý rok, na dvou slunečných terasách je pro odpočinek dostatek prostoru.

Obsah balíčku:

- 3x ubytování od čtvrtka do neděle pro 2 osoby mimo hlavní zimní a letní sezonu (3x ubytování od středy do soboty pro 2 osoby v hlavní zimní a letní sezoně)
- káva na celý pobyt a nedělní snídaně k tomu
- používání povlečení a ručníků
- spotřeba vody a elektrické energie
- milé překvapení

cena: 5.990,- Kč

Pozn.: V případě pobytu je chalupa k dispozici pouze tomu, kdo jej má rezervovaný a v objektu se nenachází nikdo jiný. Vratná kauce na dobu pobytu je 5.000,- Kč.

letní sezona: červen, červenec, srpen
podzimní sezona: září, říjen, listopad
zimní sezona: prosinec, leden, únor
jarní sezona: březen, duben, květen

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-1 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-2 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-3 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-4 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-5 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-6 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek