Poloroubená chaloupka na víkend pro dva

detail nabídky: #28 (zpět)
Poloroubená chaloupka na víkend pro dva
ZlatáRybka.cz přináší romantický prodloužený víkend ve venkovském stylu. Patříte k "ohroženému druhu" romantických duší? Je pro vás důležité soužití a odpočinek ve dvou? Máte rádi milá překvapení? Pokud jste třikrát odpověděli ano, je pro vás tento balíček jako stvořený. Prožijte krásné víkendové dny nádherné poloroubence ve Studeném u Jablonného nad Orlicí.

podrobné informace...


kategorie: příroda , romantika , sport
Datum aktualizace: 26.05.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Poloroubená chalupa je vybudována zcela nově na místě a dle předlohy historické budovy z roku 1773 v klidné oblasti orlického předhůří v obci Studené u Jablonného nad Orlicí. Leží na mírném svahu s nádherným výhledem na okolní horskou krajinu. Je obklopen vonícími loukami a zralými ovocnými stromy a přitom nedaleko lesa, který v letních měsících nabízí nejen příjemný stín, ale i temně modré borůvky a výběr hub a hřibů. Vesnice leží nedaleko historických měst Jablonné nad Orlicí a Letohrad, jen 4 km od Pastvinské přehrady a je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, Nordic Walking nebo cykloturistiku různých obtížností a v zimě pro běžecké a sjezdové lyžování. Lenošení je povoleno po celý rok, na dvou slunečných terasách je pro odpočinek dostatek prostoru.

Obsah balíčku:

- 3x ubytování od čtvrtka do neděle pro 2 osoby mimo hlavní zimní a letní sezonu (3x ubytování od středy do soboty pro 2 osoby v hlavní zimní a letní sezoně)
- káva na celý pobyt a nedělní snídaně k tomu
- používání povlečení a ručníků
- spotřeba vody a elektrické energie
- milé překvapení

cena: 5.990,- Kč

Pozn.: V případě pobytu je chalupa k dispozici pouze tomu, kdo jej má rezervovaný a v objektu se nenachází nikdo jiný. Vratná kauce na dobu pobytu je 5.000,- Kč.

letní sezona: červen, červenec, srpen
podzimní sezona: září, říjen, listopad
zimní sezona: prosinec, leden, únor
jarní sezona: březen, duben, květen

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-1 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-2 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-3 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-4 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-5 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-6 Poloroubená chaloupka na víkend pro dva-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek