7 890,- Romantika na palubě

Romantika na palubě Zlatarybka.czVám nabízí den naladěný do romantické tématiky. Vítejte na palubě! Pro vzácné chvíle ve dvou - užijte si dobu strávenou v romantických kajutách, kdy není slyšet nic než šum řeky za okny. Oddejte se odpočinku, ať už po dni stráveném sportem či turistikou. Kajuty jsou v provedení Double (manželská postel) nebo Twin (dvě oddělené postele) a některé mají i přistýlku ve formě houpací sítě. Všechny kajuty jsou vybaveny velmi originálním a luxusním sociálním zařízením.

kategorie: jídlo, pití, památky, relax, romantika, sport lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 5.000,- až 10.000,-

Romantika na palubě Romantika na palubě Romantika na palubě Romantika na palubě

Zážitek Romantika na palubě
obsahuje:

-1x ubytování v Romantic Cabins****
-sekt, jahody, květiny ny pokoji
-večeře při svíčkách v soukromí - výběr z menu Vašeho šéfkuchaře - 3 chody, káva, víno
-finská sauna pro oba
-1 hod. masáž pro každého
-možnost využít 1 hod. na golfovém trenažéru
-ráno bohatá snídaně (dle dohody přímo do kajuty)

Zúčastníte se jedinečného projektu v centru evropského velkoměsta. Obrovská, 80 metrů dlouhá jachta golfového entusiasmu, pohody a kulinářských požitků. Prvotřídní čtyř "kotvičková" hotelerie, wellness duše a těla spojený s kosmopolitní vltavskou metropolí.
Působivá designová destinace plná myšlenek a funkcí.

Loď dostala "uniformu" obrovské jachty se čtyřmi palubami. Na 2400 m² využitelné plochy nabízí 34 hotelových pokojů (z toho 9 luxusních apartmánů), exkluzivní restauraci pro 50 hostů s VIP salónkem a terasou, golfshop a wellness s thajskými masážemi. Sportovně-konferenční sál je vybaven třemi moderními golfovými trenažéry. Součástí je vlastní putting green, rozlehlá sluneční terasa z lýkového dřeva s unikátním golfovým odpalištěm přímo z největší golfové jachty světa.

Počet osob:
2

Trvání:
2 dny

Lokalita:
Praha

Cena:
7 890,- Kč s DPH

jméno: zlatarybka
email: infozlatarybka.cz
telefon: +420 723 222 170
url: http://www.zlatarybka.cz