Romantická noc-Vůně Orientu

detail nabídky: #284 (zpět)
tip
Romantická noc-Vůně Orientu
Zlatarybka.czProměňte své sny ve skutečnost! Čekají na Vás nezapomenutelné romantické chvíle, výborné jídlo a relaxace v podobě masáže, perličkové koupele, inhalace a elektrolečby.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 12.11.2010
lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek Romantická noc-Vůně Orientu
obsahuje:

-ubytování v dvoulůžkovém pokoji****, pokojové aranžmá - růže
-snídaně do postele - čaj, káva, džus, pečivo, máslo, sýr, salám, marmeláda, sladký zákusek
jahody + šampaňské při příjezdu
-2 thajské masáže - ROYAL AROMA Massage 90 min + ROYAL THAI Massage 90 min - v hotelovém masážním centru v jedné místnosti nebo je možné realizovat masáže CALSSIC THAI Massage 90 min + AROMA OIL Massage 90 min - na pokoji, opět souběžně
-perličková koupel
-inhalace
-elektroléčba
-3 - chodová večeře při svíčkách - výběr z aktuálního hotelového menu + 2x nealko
-1x víno 0,7l (bílé nebo červené)

Počet osob:
2

Trvání:
2 dny

Lokalita:
Karlovy Vary

Cena:
8 100,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantická noc-Vůně Orientu-1 Romantická noc-Vůně Orientu-2 Romantická noc-Vůně Orientu-3 Romantická noc-Vůně Orientu-4 Romantická noc-Vůně Orientu-5

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek