Romantický víkend v hotelu Stein

detail nabídky: #29 (zpět)
Romantický víkend v hotelu  Stein
Využijte nabídku relaxace v příjemném a klidném prostředí rodinného hotelu Stein! Potřebujete na chvíli vypnout a nabrat energii?Nebo jen tak vyrazit do přírody? Dopřejte si blahodárnou relaxaci v oblasti proslulého lázeňského trojúhelníku a věnujte Vašemu tělu i duši chvíle oddechu a luxusu! Přenechte nám všechny Vaše starosti a nechte se hýčkat báječnými programy Wellness & Spa a excelentními službami v doprovodu relaxační hudby. Příjemná atmosféra v pivních, bylinných nebo bahenních koupelích Vám dodá novou energii a sílu.Tyto koupele jsou nejen velmi příjemné a uvolňující ale také účinné.

podrobné informace...


kategorie: relax , romantika
Datum aktualizace: 31.05.2009
lokalita: Západní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

V hotelu Stein zapomenete na starosti všedních dnů.

Balíček obsahuje:

- 2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (sprcha/vana, wc, fén, TV-SAT, romantický výhled)
- 2 x vydatná snídaně pro 2 osoby formou rautu
- 2 x welcome drink (možno i na pokoj )
- 1 x večeře při svíčkách pro 2 osoby
- 1 x ovocný talíř na pokoji
- 1 x romantická lázeň ve dvouvaně s přísadou piva nebo bylinek
- 1 x večeře pro 2 osoby s kreditem 400 Kč, vztahuje se na jídlo a nápoje do této hodnoty.
- hlídané parkoviště

cena: 3.500,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend v hotelu  Stein-1 Romantický víkend v hotelu  Stein-2 Romantický víkend v hotelu  Stein-3 Romantický víkend v hotelu  Stein-4 Romantický víkend v hotelu  Stein-5 Romantický víkend v hotelu  Stein-6 Romantický víkend v hotelu  Stein-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek