Romantický víkend v hotelu Stein

detail nabídky: #29 (zpět)
Romantický víkend v hotelu  Stein
Využijte nabídku relaxace v příjemném a klidném prostředí rodinného hotelu Stein! Potřebujete na chvíli vypnout a nabrat energii?Nebo jen tak vyrazit do přírody? Dopřejte si blahodárnou relaxaci v oblasti proslulého lázeňského trojúhelníku a věnujte Vašemu tělu i duši chvíle oddechu a luxusu! Přenechte nám všechny Vaše starosti a nechte se hýčkat báječnými programy Wellness & Spa a excelentními službami v doprovodu relaxační hudby. Příjemná atmosféra v pivních, bylinných nebo bahenních koupelích Vám dodá novou energii a sílu.Tyto koupele jsou nejen velmi příjemné a uvolňující ale také účinné.

podrobné informace...


kategorie: relax , romantika
Datum aktualizace: 31.05.2009
lokalita: Západní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

V hotelu Stein zapomenete na starosti všedních dnů.

Balíček obsahuje:

- 2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (sprcha/vana, wc, fén, TV-SAT, romantický výhled)
- 2 x vydatná snídaně pro 2 osoby formou rautu
- 2 x welcome drink (možno i na pokoj )
- 1 x večeře při svíčkách pro 2 osoby
- 1 x ovocný talíř na pokoji
- 1 x romantická lázeň ve dvouvaně s přísadou piva nebo bylinek
- 1 x večeře pro 2 osoby s kreditem 400 Kč, vztahuje se na jídlo a nápoje do této hodnoty.
- hlídané parkoviště

cena: 3.500,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend v hotelu  Stein-1 Romantický víkend v hotelu  Stein-2 Romantický víkend v hotelu  Stein-3 Romantický víkend v hotelu  Stein-4 Romantický víkend v hotelu  Stein-5 Romantický víkend v hotelu  Stein-6 Romantický víkend v hotelu  Stein-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek