Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí

detail nabídky: #302 (zpět)
Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí
Prožijte dokonale romantickou noc v srdci Kladského pomezí, okořeněnou krásným prostředím boutique Hotelu TOMMY. Alespoň na jedinou noc se jen Vy dva oddáte relaxaci a uvolnění v soukromí hotelového wellness centra. Odměnou Vám bude nejen harmonizace Vašeho těla, ale také Vašich srdcí…

podrobné informace...

Datum aktualizace: 05.03.2012
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Pobyt pro 2 osoby zahrnuje:

- překvapení na pokoji
- 1x ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji
- 1x bohatá snídaně formou teplého a studeného bufetu
- 1x romantická aroma koupel s hydromasáží ve dvou (40 min.), sýrové políbení a láhev sektu (procedura v soukromé zóně hotelového wellness centra)
- parkování a připojení na internet zdarma
- pozdní check-out (dle možností hotelu)

Další služby, které je možné na hotelu využít:
- hotelová restaurace pro romantické večeře ve dvou
- spa procedury v hotelovém wellness centru (široká nabídka relaxačních a rekondičních masáží, finská sauna, krytý bazén, vířivá vana whirlpool, infra kabina, služby vizážistky, pěstící zábaly)

Trvání
dva dny

Počet osob
2

Cena
3 600,-

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí-2 Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí-3 Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí-4 Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí-5 Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí-6 Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí-7 Romantická noc s klíčem od Vašich srdcí-1

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek