Romantický víkend Tábor ve dvou

detail nabídky: #305 (zpět)
tip
Romantický víkend Tábor ve dvou
Esennce.cz:Zapomeňte na starosti a problémy všedního dne a dopřejte si romantický víkend jen pro Vás dva. Čeká Vás komfortní prostředí čtyřhvězdičkového hotelu, kde můžete celý víkend jen relaxovat a užívat si romantické chvilky ve dvou. Postupně na Vás čeká romantická večeře při svíčkách, láhev sektu a mísa ovoce na pokoji a především nádherný pokoj úrovně „superior“ s perličkovou vanou. A to vše v historickém centru města Tábor.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 21.12.2010
lokalita: Jižní Čechy cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Romantický víkend Tábor ve dvou obsahuje

- 2 noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní (není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv)
- při příjezdu láhev sektu na pokoji
- mísa s čerstvým sezónním ovocem na pokoji při příjezdu
- druhý den pobytu romantická večeře při svíčkách pro dva(servírované čtyřchodové menu + láhev vína)

Trvání
2noce

Počet osob
2

Cena
10 476,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend Tábor ve dvou-1 Romantický víkend Tábor ve dvou-2 Romantický víkend Tábor ve dvou-3 Romantický víkend Tábor ve dvou-4 Romantický víkend Tábor ve dvou-5 Romantický víkend Tábor ve dvou-6 Romantický víkend Tábor ve dvou-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek