Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji

detail nabídky: #314 (zpět)
tip
Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji
Esennce.czUžijte si nebo darujte tento relaxační víkend v Praze. V největším luxusním saunovém světě a v největším aquaparku můžete relaxovat celý víkend. Jen stěží si najdete čas na návštěvu historických památek.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 29.12.2010
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytováni budete v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu. Na pokoji vám bude k dispozici župan a pantofle a tak budete moci přejít přímo z pokoje do saunové části nebo aqauparku.

Čekají na Vás výřivky, bazény, tobogány a skluzavky. Více než 9tis. metrů čtverečních vodních radovánek. Ale pravá relaxace na Vás čeká v úžasném saunovém světě. Celkem 12 druhů saun, všechny myslitelné způsoby ochlazování, relaxace na lůžku nebo ve výřivce. Pokud neholdujete saunování, můžete samozřejmě strávit celé dny výhradně v aquaparku.

Pokud si budete chtít udělat výlet za historickými pamětihodnostmi, odveze Vás ke stanici hotelový bus.

Zážitek obsahuje:
- 2x ubytování s bohatou snídaní formou bufetu
- 2x polopenze (3-chodové menu nebo bufet)
- neomezený vstup do Saunového světa (12 druhů saun, bazén, vířivky)
- neomezený vstup do aquaparku (v den příjezdu od 14:00 do 22:00 hod, následující dny včetně dne odjezdu od 10:00 do 22:00 hod.)
- neomezený vstup do moderního dvoupodlažního Fitness centra
- župan a pantofle jsou Vám během celého Vašeho pobytu zdarma k dispozici na pokoji
- doprava aquabusem ke stanici metra “Opatov” a zpět zdarma


Trvání:
2 noci. Možno kdykoliv, nejen o víkendech.

Sezóna:
Celoročně.

Lokalita:
Praha - Čestlice

Cena:
7 920,- Kč s DPH

Aquapark AQUAPALACE Praha
Aquapalace Praha je unikátní relaxační komplex. Jedná se o největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá na ploše 9150 metrů čtverečných a je přímo spojený s hotelem.
Aquapark je rozdělen na tři paláce. Palác dobrodružství, který nabízí 6 tobogánů, 3 strmé skluzavky, spacebowl a divokou řeku. V Paláci pokladů se nachází umělé vlnobití, brouzdaliště a skluzavky.
Relaxovat můžete ve vířivkách, na masážní lavici nebo v bazénu v Paláci relaxace. V letních měsících můžete relaxovat ve venkovní zóně, kde najdete lehátka, venkovní bazén s vířivými lavicemi a dětské brouzdaliště.

Saunový svět
Saunový svět vás zaujme výběrem z dvanácti druhů saun. K prohřátí organismu, uvolnění a detoxikaci těla slouží klasické finské sauny, římské lázně nebo venkovní severský srub či sauna v ruském stylu. K ochlazení po saunování se nabízí řada speciálních aromatických sprch a ochlazovacích bazénků, k relaxaci jsou k dispozici vířivky a relaxační zóny.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji-1 Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji-2 Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji-3 Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji-4 Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji-5 Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji-6 Víkend pro dva v aquaparku a saunovém ráji-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek