Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva

detail nabídky: #316 (zpět)
tip
Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva
Esennce.cz:Potřebujete vypnout? Bylo toho na Vás poslední dobou hodně? S tímto zážitkem na vše zapomenete a načerpáte novou energii. Na úpatí majestátných hor se oddáte relaxaci a budete celý víkend odpočívat. Čeká Vás relaxace, romantika, klid a čerstvý horský vzduch

podrobné informace...


kategorie: hory , jídlo, pití , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 29.12.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Dopřejte si báječný víkend pro dva v novém luxusním designovém hotelu s vynikajicí restaurací, nádhernými pokoji a úžasným wellness centrem. Na úpatí hor se oddáte relaxaci. Postupně Vás čeká: masáž zad a šíje, perličková koupel, medová masáž, romantická vířivka jen pro Vás dva se sklenkou sektu. A navíc volný vstup do bazénu, vířivky a sauny po celou dobu pobytu.

Zážitek pro dvě osoby obsahuje:
- Welcome drink
- 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní,(není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv)
- 1x masáž zad a šíje pro oba
- 1x perličková koupel s aromaterapií pro oba
- 1x medová masáž nohou a hýždí pro oba
- 1x privátní vířivka pro dva včetně láhve sektu
Navíc zcela volný vstup do hotelového wellness (bazén, vířivka, sauna)

Trvání:
3 dny – 2 noci.

Sezóna:
Celoročně

Lokalita:
Krkonoše - Mladé Buky

Cena:
9 120,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva-1 Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva-2 Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva-3 Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva-4 Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva-5 Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva-6 Luxusní wellness víkend Krkonoše pro dva-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek