Víkend s golfem na Dýšině ve dvou

detail nabídky: #317 (zpět)
tip
Víkend s golfem na Dýšině ve dvou
Esennce.cz: Darujte nebo si sami dopřejte tento nádherný golfový víkend. Nedaleko Plzně na Váš čeká golfový resort Dýšina. Přijďte si zahrát na mistrovské 18ti jamkové hřiště s proslulou ostrovní jamkou č. 11, která byla golfisty třikrát za sebou označena jako nejlepší jamka roku.

podrobné informace...


kategorie: jídlo, pití , příroda , sport
Datum aktualizace: 29.12.2010
lokalita: Západní Čechy cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Golf Park Plzeň byl vybudován v letech 2003 a 2004 na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšina. Jeho chloubou je mistrovské technicky náročné 18jamkové hřiště, které je vkusně zasazeno do krásné okolní přírody. Golf Park Plzeň je domovským hřištěm Golf Klubu Plzeň-Dýšina, řádného člena České golfové federace.

Zážitek pro dvě osoby obsahuje:
(není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv):
- ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní
- 4 x green fee (vstup na mistrovské hřiště)
- 1x večeře pro 2 osoby v klubové restauraci
(3 chody: polévka nebo předkrm + hlavní jídlo + moučník, nealko nápoj)

Sezóna:
Duben - říjen

Podmínky a omezení:
Min. HPC 54.

Lokalita:
Dýšina u Plzně

Cena
11 400,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend s golfem na Dýšině ve dvou-1 Víkend s golfem na Dýšině ve dvou-2 Víkend s golfem na Dýšině ve dvou-3 Víkend s golfem na Dýšině ve dvou-4 Víkend s golfem na Dýšině ve dvou-5 Víkend s golfem na Dýšině ve dvou-6 Víkend s golfem na Dýšině ve dvou-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek