Romantický wellness víkend Praha pro dva

detail nabídky: #318 (zpět)
tip
Romantický wellness víkend Praha pro dva
Esennce.cz:Nádherný romantický víkend v Praze plný romantických okamžiků a wellness procedur. Luxusní ubytování, snídaně na pokoji a večeře při svíčkách. Dále balneoterapie a relaxační masáž pro dva.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 30.12.2010
lokalita: Střední Čechy a Praha cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Při příjezdu na Vás bude čekat romanticky vyzdobený pokoj spolu s lahví sektu a jahodami. Od prvního okamžiku můžete využívat aquapark a saunový svět, který je součástí komplexu. Z pokoje přejdete do aquaparku v županu, který máte k dispozici na pokoji.

Kromě relaxace ve vodním a saunovém světě na Vás čeká relaxační masáž pro dva a balneoterapie pro dva. A večer na Vás čeká večeře pro dva při svíčkách.

Zážitek pro dva obsahuje:
- 2x ubytování v romanticky vyzdobeném pokoji
- 2x snídaně na pokoj
- 2x večeře při svíčkách (3-chodové menu)
- 1x Relaxační masáž vonnými oleji pro dva (záda a šíje, 30 min.)
- 1x Balneoterapie pro dva (20 min.)
- neomezený vstup do aquaparku (v den příjezdu od 14:00 do 22:00 hod, následující dny včetně dne odjezdu od 10:00 do 22:00 hod)
- neomezený vstup do Světa saun (v den příjezdu od 14:00 do 22:00 hod, následující dny včetně dne odjezdu od 10:00 do 22:00 hod)
- volný vstup do fitness centra
- láhev sektu a jahody na pokoj
- župan a pantofle jsou Vám během celého Vašeho pobytu zdarma k dispozici na pokoji

Trvání:
2 noci. Možno kdykoliv, nejen o víkendech.

Sezóna:
Celoročně.

Lokalita:
Praha - Čestlice

Cena:
9 960,- Kč s DPH

Aquapark AQUAPALACE Praha
Aquapalace Praha je unikátní relaxační komplex. Jedná se o největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá na ploše 9150 metrů čtverečných a je přímo spojený s hotelem.
Aquapark je rozdělen na tři paláce. Palác dobrodružství, který nabízí 6 tobogánů, 3 strmé skluzavky, spacebowl a divokou řeku. V Paláci pokladů se nachází umělé vlnobití, brouzdaliště a skluzavky.
Relaxovat můžete ve vířivkách, na masážní lavici nebo v bazénu v Paláci relaxace. V letních měsících můžete relaxovat ve venkovní zóně, kde najdete lehátka, venkovní bazén s vířivými lavicemi a dětské brouzdaliště.

Saunový svět
Saunový svět vás zaujme výběrem z dvanácti druhů saun. K prohřátí organismu, uvolnění a detoxikaci těla slouží klasické finské sauny, římské lázně nebo venkovní severský srub či sauna v ruském stylu. K ochlazení po saunování se nabízí řada speciálních aromatických sprch a ochlazovacích bazénků, k relaxaci jsou k dispozici vířivky a relaxační zóny.

Wellness centrum
Wellness centrum nabízí jedinečný zážitek a regeneraci organismu formou masáží, balneologických léčebných procedur v hydromasážních vanách pro páry i jednotlivce. V nabídce nechybí exotické procedury jako hammam a rhassoul. Oblíbené jsou privátní sauny s vlastními vířivkami, sprchami, hammam stolem a soukromou relaxační zónou. Ucelenost služeb doplňují kosmetické služby s výrobky PAYOT a THALGO, manikůra, pedikůra, depilace a solária.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický wellness víkend Praha pro dva-1 Romantický wellness víkend Praha pro dva-2 Romantický wellness víkend Praha pro dva-3 Romantický wellness víkend Praha pro dva-4 Romantický wellness víkend Praha pro dva-5 Romantický wellness víkend Praha pro dva-6 Romantický wellness víkend Praha pro dva-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek