Víkend s golfem Krkonoše pro dva

detail nabídky: #320 (zpět)
tip
Víkend s golfem Krkonoše pro dva
Esennce.cz:Hrajete golf? Pak si dopřejte víkend na 18ti jamkovém hřišti Mladé Buky na úpatí Krkonoš. Ubytování bude v novém designovém hotelu přímo na hřišti.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 30.12.2010
lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Na úpatí majestátných hor se oddáte golfu a relaxaci. Čeká Vás nové 18 jamkové hřiště, které bylo otevřeno v září 2009, cvičné 6jamkové hřiště s cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range, včetně zázemí a osvětlení.

Kromě golfu na Vás ještě čeká luxusní relaxace. Masáž zad a šíje, perličková koupel s aromaterapií a také relaxace v privátní sauně pro dva včetně láhve sektu. Po celou dobu pobytu máte volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, vířivka, sauna).

Ubytování budete v novém luxusním designovém hotelu, o jehož otevření na podzim 2009 se toho již mnoho napsalo. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš. Použité materiály nejvyšší kvality zajišťují hostům maximální komfort.

Hotel je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou.

Zážitek pro dvě osoby obsahuje:
- Welcome drink
- 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní (není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv)
- Greenfee na 18ti jamkovém hřišti pro oba
- 50 driving míčků pro každého
- 1x malé překvapení pro každého golfistu
- 1x masáž zad a šíje pro oba
- 1x perličková koupel s aromaterapií pro oba
- 1x privátní vířivka pro dva včetně láhve sektu
Navíc zcela volný vstup do hotelového wellness (bazén, vířivka, sauna).

Trvání:
3 dny – 2 noci

Sezóna:
Celoročně

Lokalita:
Krkonoše - Mladé Buky

Cena:
9 120,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend s golfem Krkonoše pro dva-1 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-2 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-3 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-4 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-5 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-6 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek