Víkend s golfem Krkonoše pro dva

detail nabídky: #320 (zpět)
tip
Víkend s golfem Krkonoše pro dva
Esennce.cz:Hrajete golf? Pak si dopřejte víkend na 18ti jamkovém hřišti Mladé Buky na úpatí Krkonoš. Ubytování bude v novém designovém hotelu přímo na hřišti.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 30.12.2010
lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Na úpatí majestátných hor se oddáte golfu a relaxaci. Čeká Vás nové 18 jamkové hřiště, které bylo otevřeno v září 2009, cvičné 6jamkové hřiště s cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range, včetně zázemí a osvětlení.

Kromě golfu na Vás ještě čeká luxusní relaxace. Masáž zad a šíje, perličková koupel s aromaterapií a také relaxace v privátní sauně pro dva včetně láhve sektu. Po celou dobu pobytu máte volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, vířivka, sauna).

Ubytování budete v novém luxusním designovém hotelu, o jehož otevření na podzim 2009 se toho již mnoho napsalo. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš. Použité materiály nejvyšší kvality zajišťují hostům maximální komfort.

Hotel je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou.

Zážitek pro dvě osoby obsahuje:
- Welcome drink
- 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní (není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv)
- Greenfee na 18ti jamkovém hřišti pro oba
- 50 driving míčků pro každého
- 1x malé překvapení pro každého golfistu
- 1x masáž zad a šíje pro oba
- 1x perličková koupel s aromaterapií pro oba
- 1x privátní vířivka pro dva včetně láhve sektu
Navíc zcela volný vstup do hotelového wellness (bazén, vířivka, sauna).

Trvání:
3 dny – 2 noci

Sezóna:
Celoročně

Lokalita:
Krkonoše - Mladé Buky

Cena:
9 120,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend s golfem Krkonoše pro dva-1 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-2 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-3 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-4 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-5 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-6 Víkend s golfem Krkonoše pro dva-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek