3 720,- Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenky (1 noc)

Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenky (1 noc) Esennce.cz: Pivní lázně Štramberk. Vydejte se na víkend do malebného Štramberku a ubytujte se ve stylové roubence. Navíc vyzkoušíte pravé pivní lázně, kde Vás čeká koupel v pivní kádi pro dvě osoby. Velmi originální víkend, kdy budete bydlet ve stylové roubence našich předků a navíc vyzkoušíte pivní lázně. Na výběr máte několik zrekonstruovaných roubenek, kde budete ubytování v apartmánu.

kategorie: jídlo, pití, památky, relax, wellness lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenky (1 noc) Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenky (1 noc) Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenky (1 noc) Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenky (1 noc) Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenky (1 noc) Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenky (1 noc)

Užijete si společnou pivní koupel v dřevěné kádi pro dvě osoby. Pivní lázeň obsahující jedinečné složení minerálních látek a vitamínů, které jsou produkovány při výrobě a zrání piva. Lázeň je doplněná blahodárnými účinky solí z Mrtvého moře a unikátní aromaterapií. Po 20 minutové lázni si odpočinete v relaxační místnosti s nádherným výhledem na malebné městečko Štramberk. Při Pivní kúpeli paní sládkové si vychutnáte 2×0, 3 l místního kvasnicového piva Trubač.

Kromě ubytování ve stylové roubence a pivních lázních, víkend obsahuje ještě polopenzi, vstup do solné jeskyně a vstup do Muzea starých tisků, lidové keramiky a Panoptika.

Zážitek pro 2 osoby obsahuje:
- ubytování 1 noc ve stylové roubence pro 2 osoby
- 1 x polopenze (začátek večeří, konec snídaní) pro 2 osoby v hotelu Štramberk
- uvítací drink pro 2 osoby
- pivní koupel paní sládkové pro 2 osoby v hotelu Štramberk (20 minut lázeň, 40 minut relaxace na lůžku, 2×0, 3 l místního kvasnicového piva Trubač)
- pobyt v Solných jeskyních Štramberk pro 2 osoby
- volný vstup do Muzea starých tisků, lidové keramiky a Panoptika pro 2 osoby
- originální dárek na pokoji

Počet osob:
2 osoby

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:
Štramberk

Cena:
3 720,- Kč s DPH

Další podmínky a předpoklady:
Pivní lázně Štramberk jsou vhodné pro každého, nicméně lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žilami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem.
Pivní lázně Štramberk se nedoporučují osobám po operacích srdce a těhotným ženám.

jméno: esennce.cz
email: esennceesennce.cz
telefon: +420 724 815 847
url: http://www.esennce.cz