Romantický víkend Krkonoše ve dvou

detail nabídky: #322 (zpět)
tip
Romantický víkend Krkonoše ve dvou
Esennce.cz: Romantický víkend ve stínu Sněžky. Tento víkendový pobyt jsme pro Vás připravili ve spolupráci s panem Ondřejem Slaninou, kterého znáte z pořadu Kluci v akci. Dopřejte si romanticko-gurmánský víkend pro dva v horské chatě nad Pecí. Čekají Vás snídaně do postele, soukromá hodina v bazénu s lahví pravého šampaňského a po oba večery romatická večeře servírována přímo na Vašem pokoji.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 30.12.2010
lokalita: Východní Čechy cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

První den:
- Příjezd
- Útulně zařízený pokoj s lahví sektu a květinou na uvítanou.
- Tříchodová servírovaná večeře na pokoji

Druhý den:
- Snídaně do postele.
- Romantická 5ti chodová večeře při svíčkách (menu sestavíme společně s Vámi tak, abychom Vám vyšli maximálně vstříc).
- Soukromá hodina bazénu s lahví pravého šampaňského a drobným občerstvením.
- Soukromá hodina sauny.

Třetí den:
- Bohatá snídaně do postele.
- Volný program a odjezd.

Sezóna a termíny:
Pouze v měsících duben až listopad. Nutno rezervovat minimálně měsíc předem.

Trvání:
2 noci.

Lokalita:
Chata obklopená horskými loukami leží na kraji lesa v horní části Javořího dolu v Peci pod Sněžkou ve výšce 1005 metrů nad mořem. Z terasy se otevírá panoramatický pohled na horský masív, jemuž vévodí nejvyšší hora Krkonoš - Sněžka (1602 m).
Chata je vzdálena dva kilometry z centra Pece pod Sněžkou směrem na Černou horu. V letních měsících lze využít vlastní hotelové parkoviště, v zimě Vás přivezeme z centrálního parkoviště novou rolbou, konstruovanou k přepravě osob nebo sněžným skůtrem.

Cena:
10 584,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend Krkonoše ve dvou-1 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-2 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-3 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-4 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-5 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-6 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek