Romantický víkend Krkonoše ve dvou

detail nabídky: #322 (zpět)
tip
Romantický víkend Krkonoše ve dvou
Esennce.cz: Romantický víkend ve stínu Sněžky. Tento víkendový pobyt jsme pro Vás připravili ve spolupráci s panem Ondřejem Slaninou, kterého znáte z pořadu Kluci v akci. Dopřejte si romanticko-gurmánský víkend pro dva v horské chatě nad Pecí. Čekají Vás snídaně do postele, soukromá hodina v bazénu s lahví pravého šampaňského a po oba večery romatická večeře servírována přímo na Vašem pokoji.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 30.12.2010
lokalita: Východní Čechy cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

První den:
- Příjezd
- Útulně zařízený pokoj s lahví sektu a květinou na uvítanou.
- Tříchodová servírovaná večeře na pokoji

Druhý den:
- Snídaně do postele.
- Romantická 5ti chodová večeře při svíčkách (menu sestavíme společně s Vámi tak, abychom Vám vyšli maximálně vstříc).
- Soukromá hodina bazénu s lahví pravého šampaňského a drobným občerstvením.
- Soukromá hodina sauny.

Třetí den:
- Bohatá snídaně do postele.
- Volný program a odjezd.

Sezóna a termíny:
Pouze v měsících duben až listopad. Nutno rezervovat minimálně měsíc předem.

Trvání:
2 noci.

Lokalita:
Chata obklopená horskými loukami leží na kraji lesa v horní části Javořího dolu v Peci pod Sněžkou ve výšce 1005 metrů nad mořem. Z terasy se otevírá panoramatický pohled na horský masív, jemuž vévodí nejvyšší hora Krkonoš - Sněžka (1602 m).
Chata je vzdálena dva kilometry z centra Pece pod Sněžkou směrem na Černou horu. V letních měsících lze využít vlastní hotelové parkoviště, v zimě Vás přivezeme z centrálního parkoviště novou rolbou, konstruovanou k přepravě osob nebo sněžným skůtrem.

Cena:
10 584,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend Krkonoše ve dvou-1 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-2 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-3 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-4 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-5 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-6 Romantický víkend Krkonoše ve dvou-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek