Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)

detail nabídky: #323 (zpět)
tip
Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)
Esennce.cz: Užijte si pravý pivní víkend. Přímo v pivovaru na Vás čekají luxusní pivní lázně. Ubytováni budete ve čtyřhvězdičkovém hotelu. A nyní navíc za úžasnou zaváděcí cenu 3240,- Kč pro dvě osoby. Dopřejte si unikátní víkend - v pivních lázních Rožnov. Jedná se o nejnovější pivní lázně u nás, které byly otevřeny teprve 1. listopadu a to přímo v luxusně zrekonstruovaných prostorách rožnovského pivovaru. Nádherné interiéry, špičkové vybavení, ingredience přímo z pivovaru zaručují neobyčejný zážitek.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 30.12.2010
lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek pro 2 osoby obsahuje:
- ubytování v čtyřhvězdičkovém pokoji se snídaní na 1 noc pro 2 osoby
- předehřátí v jemné bylinné páře aromatizované vůní máty, meduňky, šalvěje cca 25 min.
- koupel v horkém pivu s velkým obsahem pivovarských kvasnic a bylinných extraktů
v dřevěné kádi pro dva vč. audio programu na zharmonizování emocí cca 25 minut
- neomezená konzumace piva během procedur
- intenzivní detoxikační zábal na lůžku cca 30 minut
- masáž zad a šíje s využitím lávových kamenů cca 30 minut
- relaxace na lůžku po masáži cca 15 minut

Počet osob:
2 osoby

Sezóna:
Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:
Rožnov pod Radhoštěm. Pivní lázně se nacházejí v rožnovském minipivovaru, ubytování je zajištěno v rožnovském čtyřhvězdičkovém hotelu Eroplán.

Další podmínky a předpoklady:
Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm jsou vhodné pro každého, nicméně lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žilami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem.
Pivní lázně Rožnov se nedoporučují osobám po operacích srdce a těhotným ženám.

Cena:
3 240,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)-1 Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)-2 Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)-3 Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)-4 Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)-5 Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)-6 Víkend v pivních lázních Rožnov (1 noc)-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek