Romantický pobyt na Zámku

detail nabídky: #326 (zpět)
Romantický pobyt na Zámku
Pokud chcete zažít romantickou noc na zámku na vlastní kůži, je pro Vás hotel Zámek Hrádek tím ideálním místem. Nabízíme Vám ubytování na nejkrásnějším zámku v Pošumaví za překvapivě příznivé ceny.

podrobné informace...


kategorie: romantika
Datum aktualizace: 10.01.2011
lokalita: Západní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Romantický balíček na Zámku – De Luxe

- 2 noci v luxusním zámeckém pokoji
- 1x romantická večeře při svíčkách
- Láhev sektu na pokoji
- Při příjezdu ovocný talíř a růže na pokoji
- Vonná koupel
- Internetové připojení
- Střežené uzavřené parkoviště v zámeckém areálu

cena pro dvě osoby: 4 100,-

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický pobyt na Zámku-1 Romantický pobyt na Zámku-2 Romantický pobyt na Zámku-3 Romantický pobyt na Zámku-4 Romantický pobyt na Zámku-5 Romantický pobyt na Zámku-6 Romantický pobyt na Zámku-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek